dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wodzisław Śląski

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

355 000 zł55 m² 6 451,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wyposażeniem M4 os. XXX-lecia Duży balkon z widokiem na tereny zielone. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4 położone w niskim blok u, na IV piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

239 990 zł39 m² 6 122,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w spokojnej okolicy, blisko centrum Wodzisławia Trzecie piętro w ocieplonym bloku, zarządzanym przez wspólnotę Elektryka częściowo wymieniona, okna nowe Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego Na sprzedaż oferuje ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

244 500 zł41 m² 5 920,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej cenie. Lokalizacja-Wodzisław Śląski ul 26 Marca. Układ mieszkania: przedpokoju, kuchni, łazienka , dwa pokoje oraz balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mszańska

Wilchwy,Wodzisław Śląski

719 000 zł191 m² 3 764,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Dom po generalnym remoncie | Działka 2070 m | Wodzisław Śląski - ul. Mszańska Zamieszkaj od razu. Wykończ po swojemu. Zyskaj przestrzeń, która rośnie razem z Tobą. Szukasz gotowego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,Wodzisław Śląski

1 400 zł50 m² 27,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! To duże dwu pokojowe, 50 metrowe mieszkanie, z osobną kuchnią typu szwedzkiego usytuowane jest na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

339 000 zł55 m² 6 171,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 54,93 m 2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 450 000 zł160 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Nowa niższa cena! Komfortowy smart dom na sprzedaż w Wodzisławiu Śląskim -powierzchnia: 160 m (parter), -1 linia zabudowy, płaska działka o wielkości 906 m2 -spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rozwojowa

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

699 000 zł12 129 m² 57,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowo - usługowa pow. 12129 m2 Lokalizacja: działka znajduje się w dzielnicy Wodzisławia Śląskiego w Kokoszycach, przy ulicy Rozwojowej - przy wjeździe na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

290 000 zł48 m² 6 031,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,08 m2 balkon, winda, dostępne od zaraz! Idealne mieszkanie dla pary, rodziny, osób starszych. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

159 000 zł38 m² 4 141,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia: 36,59 m przestronne i funkcjonalne, idealne dla singla, pary lub pod inwestycję Dwa nieprzechodnie pokoje zapewniają prywatność i komfort Duże okna dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

470 000 zł134 m² 3 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż zadbany i solidny dom z piękną działką nieopodal centrum Wodzisławia Śląskiego przy ul. Pszowskiej. Budynek podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czyżowicka

Jedłownik,Wodzisław Śląski

299 000 zł4 871 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka W atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 48 71 m 2 , zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim - obręb Jedłownik, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

273 000 zł48 m² 5 678,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 48 m , gotowe do natychmiastowego wprowadzenia Położone na 2. piętrze w wysokim, ocieplonym budynku z dwiema windami zatrzymującymi się na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

325 000 zł61 m² 5 308,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 61 m funkcjonalny układ, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni około 61 m , usytuowane na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leszka

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

269 500 zł1 502 m² 179,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszam na prezentację nieruchomości. Informacje podstawowe -tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o symbolu r9mnz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wodzisław Śląski,śląskie

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana i wyposażona kawalerka w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na pierwszym piętrze wysokiego bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

269 000 zł51 m² 5 276,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Przestronne mieszkanie na 2. piętrze z windą i balkonem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,98 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3, o powierzchni 36 m2, położonego na parterze bloku przy ul. 26 Marca. Mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, jasnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Olszyny

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mała kawalerka bez pośredników(21m2)na parterze w spokojnej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w Kokoszycach blisko tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wodzisław Śląski,śląskie

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w ścisłym centrum Wodzisławia! Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 100m 2 położony na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł34 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Piasta o pow.34m na 4-tym piętrze.Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane,niwe instalacje, kuchnia na wymiar wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wodzisław Śląski,śląskie

1 499 000 zł455 m² 3 295,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 187 m²

Dom o powierzchni całkowitej 454,9 metrów kwadratowych oraz wolnostojący budynek garażowy o powierzchni 52,7 metrów kwadratowych. Działka 42 ary z duża ilością zieleni, droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

230 000 zł47 m² 4 931,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam ustawne mieszkanie M3 zlokalizowane na parterze w niskim bloku na oś. XXX lecia w Wodzisławiu Śl. Mieszkanie jest puste, przygotowane do remontu. Metraż 46,64m2 przedpokój pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kopernika,Wodzisław Śląski

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Gotowy do zamieszkania dom W spokojnej lokalizacji ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować wolnostojący dom położony w spokojnej okolicy, na obrzeżach Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

2 999 000 zł357 m² 8 395,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w centrum miasta Wodzisław Śląski (ulica Pszowska; bogumińska) w sąsiedztwie Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego W budynku mieści się 13 lokali handlowo usługowych - (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

220 000 zł46 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W naszym biurze oferta dla klienta gotówkowego Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 położone na parterze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl., na ul. 26 Marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

290 000 zł56 m² 5 207,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 55,69 m 2 , usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

1 400 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 46,03 m2 znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

50 000 zł400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodek w centrum Wodzisławia Śląskiego obok ul. Wyszyńskiego, ogrodki działkowe " Róża", działka położona z daleka od drogi, więc cisza i spokój. Prąd, woda na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wodzisław Śląski,śląskie

1 150 000 zł162 m² 7 120,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Dom Z duszą - nowoczesne wnętrza - spokojna okolica! ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny z garażem mieszczącym się.