Dom, ul. Oraczy

Oraczy, Kokoszyce, Wodzisław Śląski, śląskie

  • 499 000 zł
  • 190 m²
  • 2 626,32 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Wiwatows...

Skontaktuj się

Dom, ul. Oraczy

Oraczy, Kokoszyce, Wodzisław Śląski, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

499 000 zł

190 m²

2 626,32 zł/m²

Dom, ul. Oraczy

Zaktualizowane: 12 maja 2026

499 000 zł 190 m² 2 626,32 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
1 200 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1950

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

1 200 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1950

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (2 626,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 190 m² (150 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi (5 sypialni), 3 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1950
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 1 200 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 40 m², strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: piec
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący
  • Źródło: biuro nieruchomości: ASPECT Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 119-DS-FYsfc4UjoL

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Kokoszyc (dzielnica Wodzisławia Śląskiego).
Idealna nieruchomość dla jednej lub dwóch rodzin.
Pokoje są duże, jasne i ustawne.
Do zagospodarowania jest 7 pokoi, dwie kuchnie, dwie łazienki -jest możliwość zrobienia trzeciej łazienki.
Dodatkowo są pomieszczenia typy pralnia i spiżarnia.
Dom jest częściowo podpiwniczony. (...)