Działka rolno-budowlana
Pszowska, Jedłownik Osiedle, Wodzisław Śląski, śląskie
- 200 000 zł
- 2 193 m²
- 91,20 zł/m²
Barbara Grabiec
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana
Pszowska, Jedłownik Osiedle, Wodzisław Śląski, śląskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka rolno-budowlana
Zaktualizowane: 4 maja 2026
200 000 zł 2 193 m² 91,20 zł/m²
nieregularnyMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 200 000 zł (91,20 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlano-rolna, 2 193 m²
- kształt: nieregularny; teren zróżnicowany, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: FIBRA Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: FIB-GS-3872
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Pszowska, Jedłownik Osiedle, Wodzisław Śląski, wodzisławski, śląskie
- Otoczenie: las
- cicho
Opis nieruchomości
Jak miło, że oglądasz moje ogłoszenie!
Działka jest w Wodzisławiu Śl. ul. Pszowska, w pobliżu znajduje się:
- Zespół Szkół Budowlanych w Wodzisławiu Śl. znajduje się w odległości 500m
- Najbliższy sklep to Carrefour, 800m
- Szkoła podstawowa 1,2 km
- 2,2 km od działki jest rynek wodzisławski
- Do Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza dojdziesz spacerkiem w ciągu 18 minut
Przeznaczenie podstawowe działki:
ok. (...)