dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wodzisław Śląski - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

210 000 zł35,02 m² 5 996,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,02 m 2 na parterze w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

189 000 zł37,97 m² 4 977,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 37,97 m 2 Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł41,10 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M- 3 W centrum wodzisławia śląskiego umeblowane I gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o pow. 41,10 m2 położne w dogodnej lokalizacji w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,50 m² 4 385,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - Wodzisław Śląski, os. Dąbrówki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,50 m zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

234 900 zł43,90 m² 5 350,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wodzisław Śląski ulica Przemysława. Salon z wejściem na duży balkon, pokój/sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,14 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie ma 46,17 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie 35 m2|jasne| funkcjonalne| świetna lokalizacja| Na sprzedaż oferuję przytulne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł50,45 m² 5 450,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie usytuowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł37,92 m² 5 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wojska Polskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, ul. Przemysława Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. użytkowej 50,45 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł46 m² 4 746,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje na parterze Wodzisław Śląski, ul. Wyszyńskiego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39m. Znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

222 000 zł49 m² 4 539,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48 m , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku w Wodzisławiu, przy ul. Trzydziestolecia. Mieszkanie jest do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

830 zł48 m² 17,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z 2 pokojami.Umeblowana kuchnia, 1 pokój, łazienka i przedpokój. Blisko sklepy, szkoła, przychodnia, basen i siłownia.Odstępne 650zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

209 990 zł36 m² 5 784,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Z dostępem do miejsca parkingowego W centrum wodzisławia! Mieszkanie znajduje się w centrum Wodzisławia Śląskiego i ma powierzchnię 36.3 m . Jest idealne do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

225 000 zł46 m² 4 892,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje 45,99 m 1 piętro Balkon Widok na zieleń Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone przy ul. Wojska Polskiego tuż obok centrum Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Radlin II,Wodzisław Śląski

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego w bardzo spokojnym i zielonym miejscu - ul. Dębowej w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

174 900 zł34 m² 5 197,62 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka po przemyślanym podziale na dwa niezależne pokoje. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zapewniając komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie po generalnym remoncie złożone z salonu, sypialni , kuchni z aneksem jadalnym, łazienki i przestronnego korytarza z garderobą. Nowe instalacje: elektryczna i wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

206 000 zł47 m² 4 392,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni ponad 46 m , położone w niskim bloku po termomodernizacji. - składa się z jasnej kuchni z oknem, łazienki, salonu oraz dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

229 000 zł46 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

188 000 zł39 m² 4 794,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3 do remontu, powierzchnia 39,21 m 2 , Wodzisłąw Śląski ul. 26-Marca , dobra lokalizacja, niski 4 piętrowy blok. Super cena 188000 zł. Nie szukaj dalej, oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , urządzone w nowoczesnym stylu. Kup i oszczędź 20 000zł. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, teraz w nowej cenie! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

235 000 zł44 m² 5 389,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj z zyskiem Szukasz niewielkiego, taniego w utrzymaniu mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

209 000 zł45 m² 4 602,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: M-3 w centrum Wodzisławia Śląskiego - ul. Pokoju. Lokalizacja: wodzisław Śląski, ul. Pokoju Powierzchnia: 45,41 m Piętro: 3/4 Dodatki: balkon + piwnica Szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

232 000 zł49 m² 4 744,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w świetnej okolicy w Wodzisławiu Śląskim dwa pokoje, balkon, 48 m Lokalizacja: wodzisław Śląski, spokojna i bardzo wygodna okolica, dużo zieleni, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Warneńskiego 16, wodzisław Śląski. Dostępne od zaraz W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3, o powierzchni 36 m2, położonego na 4 piętrze, w 5-cio piętrowym bloku przy ul. 26 Marca. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

200 000 zł45 m² 4 438,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 45,06m2 usytuowane na parterze przy ul. Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie przeznaczone do remontu. W skład mieszkania wchodzi: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

239 000 zł51 m² 4 684,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne M-3 w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 6 piętrze wieżowca w Wodzisławiu Śląskim, przy ulicy 26 Marca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Wilchwy,Wodzisław Śląski

193 000 zł35 m² 5 467,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Perfekcyjna oferta dla osób starszych lub "na start" dla młodych! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(35,3 m2) w bardzo spokojnej okolicy zaledwie 2,5 km od Wodzisławskiego Rynku! Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

239 500 zł46 m² 5 206,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wolne od zaraz Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim Blok po kompleksowej termomodernizacji, zapewnia komfort termiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na trzecim piętrze o powierzchni 50m2 w Wodzisławiu Śląskim na 26 Marca. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle XXX Lecia

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wodzisław Śląski, ul. 1000-lecia 64 Na wynajem w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą kuchnią i komfortową sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

245 000 zł46 m² 5 280,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w topowej lokalizacji - Wodzisław Śląski ulica 26 Marca - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, pięknego mieszkania o powierzchni 46,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

239 000 zł51 m² 4 688,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje 50.98m2 z dużym balkonem ul Przemysława Polecamy Państwu przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie do wlasnej aranżacji, na ul. Przemysława w zadbanym bloku, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

210 000 zł46 m² 4 530,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Idealne mieszkanie dla osób, które pragną zamieszkać bez przeprowadzania dużych remontów! Na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 46,35 m2 usytuowane w centrum, przy ul. Wyszyńskiego Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł41 m² 5 205,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Wodzisławiu Śl. na przeciwko szpitala Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41,30 m2 położone na II piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. na ul. 26 Marca (na przeciwko.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij