dowolna

Mieszkania w centrum Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

334 000 zł55 m² 6 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania pięknie urzadzone mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim. Jasne wnętrza, komfortowa wielkość mieszkania oraz położenie w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł41,10 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M- 3 W centrum wodzisławia śląskiego umeblowane I gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o pow. 41,10 m2 położne w dogodnej lokalizacji w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

479 000 zł70,16 m² 6 827,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, dzielnica Kokoszyce Nowe, bezczynszowe mieszkania usytuowane w zacisznym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,14 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie ma 46,17 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,08 m² 5 065,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, os. XXX-lecia - mieszkanie na parterze.! oferta dla klienta gotówkowego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł51,90 m² 25,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wodzisław Śl., ul. 26 Marca Do wynajęcia Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem o pow. 51,90 m 2 Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni, kuchni (z oknem), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

185 000 zł26,82 m² 6 897,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W naszym biurze mieszkanie W centrum miasta Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 26,82 m2 położoną na III i 1/2 piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie 35 m2|jasne| funkcjonalne| świetna lokalizacja| Na sprzedaż oferuję przytulne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł50,45 m² 5 450,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie usytuowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, ul. Przemysława Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. użytkowej 50,45 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

270 000 zł60 m² 4 468,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne M4 W wodzisławiu śląskim Z pięknym widokiem *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60,42 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

497 000 zł66 m² 7 541,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,90 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 90m2 , oraz przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

290 000 zł52 m² 5 577 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wodzisławia Śląskiego! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji i z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

209 990 zł36 m² 5 784,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Z dostępem do miejsca parkingowego W centrum wodzisławia! Mieszkanie znajduje się w centrum Wodzisławia Śląskiego i ma powierzchnię 36.3 m . Jest idealne do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

225 000 zł46 m² 4 892,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje 45,99 m 1 piętro Balkon Widok na zieleń Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone przy ul. Wojska Polskiego tuż obok centrum Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,90 m , z dużym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,9 m , z przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

489 500 zł66 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,86 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 81m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

359 000 zł59 m² 6 104,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 55,07 m 2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

279 000 zł58 m² 4 770,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

206 000 zł47 m² 4 392,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni ponad 46 m , położone w niskim bloku po termomodernizacji. - składa się z jasnej kuchni z oknem, łazienki, salonu oraz dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

229 000 zł46 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

188 000 zł39 m² 4 794,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3 do remontu, powierzchnia 39,21 m 2 , Wodzisłąw Śląski ul. 26-Marca , dobra lokalizacja, niski 4 piętrowy blok. Super cena 188000 zł. Nie szukaj dalej, oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego i wyremontowanego mieszkania M-4, położonego w Wodzisławiu Śląskim, w świetnej lokalizacji, na starówce - tuż przy rynku. Mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , urządzone w nowoczesnym stylu. Kup i oszczędź 20 000zł. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, teraz w nowej cenie! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

220 000 zł47 m² 4 662,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 z Balkonem Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe , położone na 2 piętrze w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie składa się z: - bardzo przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

209 000 zł45 m² 4 602,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: M-3 w centrum Wodzisławia Śląskiego - ul. Pokoju. Lokalizacja: wodzisław Śląski, ul. Pokoju Powierzchnia: 45,41 m Piętro: 3/4 Dodatki: balkon + piwnica Szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Twoje nowe M4 w Wodzisławiu Śląskim Wyobraź sobie, że od razu po zakupie wnosisz meble i mieszkasz lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Warneńskiego 16, wodzisław Śląski. Dostępne od zaraz W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

239 000 zł51 m² 4 684,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne M-3 w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 6 piętrze wieżowca w Wodzisławiu Śląskim, przy ulicy 26 Marca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Wilchwy,Wodzisław Śląski

193 000 zł35 m² 5 467,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Perfekcyjna oferta dla osób starszych lub "na start" dla młodych! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(35,3 m2) w bardzo spokojnej okolicy zaledwie 2,5 km od Wodzisławskiego Rynku! Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle XXX Lecia

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wodzisław Śląski, ul. 1000-lecia 64 Na wynajem w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą kuchnią i komfortową sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 700 zł57 m² 29,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem Mam przyjemność zaprezentować na wynajem, świeżo wyremontowane, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m 2 , usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

210 000 zł46 m² 4 530,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Idealne mieszkanie dla osób, które pragną zamieszkać bez przeprowadzania dużych remontów! Na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 46,35 m2 usytuowane w centrum, przy ul. Wyszyńskiego Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

169 999 zł34 m² 5 051,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cena teraz aż 5 tyś złotych w dół - Nie przegap! Szukasz kawalerki w centrum? A może masz na uwadze ciekawą nieruchomość inwestycyjną? Dobrze trafiłeś! Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

129 000 zł38 m² 3 360,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe doskonała lokalizacja, niskie koszty utrzymania! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,39 m , położone przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

239 990 zł39 m² 6 122,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w spokojnej okolicy, blisko centrum Wodzisławia Trzecie piętro w ocieplonym bloku, zarządzanym przez wspólnotę Elektryka częściowo wymieniona, okna nowe Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego Na sprzedaż oferuje ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku w doskonałej.