dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Wodzisław Śląski - Sprzedaż i wynajem

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł43,76 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Po remoncie jeszcze nikt nie mieszkał: - dobrze skrojona kuchnia w zabudowie, otwarta na salon - Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

360 000 zł69,09 m² 5 210,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

*** M-5 (69,09m2) cztery pokoje od razu do zamieszkania oś.xxx-LECIA WODZISŁAW ŚLĄSKI *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "ARENDA" z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

309 000 zł45,06 m² 6 857,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po generalnym remoncie | Parter + balkon | Wyszyńskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,06 m , położone na parterze zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

479 000 zł70,16 m² 6 827,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga : Zostało już tylko kilka mieszkań na piętrze i jeden dom.! Nowe bezczynszowe mieszkania w pięknej okolicy. Z ogródkiem na parterze lub z dużym balkonem na piętrze. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł45,55 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na ul. Waryńskiego. Lokal o powierzchni 45,55 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,04 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 35,04 m2 znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

479 000 zł70,16 m² 6 827,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, dzielnica Kokoszyce Nowe, bezczynszowe mieszkania usytuowane w zacisznym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 200 zł53,03 m² 22,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia umeblowane mieszkanie na 5 piętrze w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Przemysława. Jego powierzchnia to ponad 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wodzisław Śląski,śląskie

290 000 zł55,60 m² 5 215,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 p. w bloku z windą Powierzchnia 55,6 m2 W skład mieszkania wchodzi: przedpokój z 2 szafami w zabudowie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł37,92 m² 5 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wojska Polskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. PCK

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł37,30 m² 5 764 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pck. Mieszkanie o powierzchni 37,30 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł35,30 m² 5 382 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 35,30 m2 znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,17 m² 6 115 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 52,76 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,50 m² 4 385,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - Wodzisław Śląski, os. Dąbrówki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,50 m zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,76 m² 4 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na os. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 36,76 m2 znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł58,79 m² 3 895,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 z balkonem w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 52,69 m 2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,80 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start, dla osoby starszej lub inwestora. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznej kawalerki położonej w niskim bloku w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

234 900 zł43,90 m² 5 350,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wodzisław Śląski ulica Przemysława. Salon z wejściem na duży balkon, pokój/sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Wodzisław Śląski,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane w centrum Wodzisławia Śląskiego przy ul. Pck. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

174 900 zł33 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w Wodzisławiu Śląskim z balkonem. Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji, co wpływa na estetykę budynku oraz komfort użytkowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45,59 m² 4 606 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Tysiąclecia. Mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszka

Wodzisław Śląski,śląskie

639 000 zł80,96 m² 7 892,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

KB Nieruchomości prezentuje nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku na prestiżowym osiedlu premium przy ul. Leszka w Wodzisławiu Śląskim. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M-3 z balkonem w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 54 m 2 , położone na wysokim parterze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45,90 m² 4 684,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego wnętrze oraz układ mieszkania! Rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m Wodzisław Śląski, ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,16 m² 4 734 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 63,16 m2 znajduje się na drugim piętrze w 10 piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Wodzisław Śląski,śląskie

315 000 zł88,36 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 88,36 m2 znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

270 000 zł60 m² 4 468,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne M4 W wodzisławiu śląskim Z pięknym widokiem *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60,42 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

497 000 zł66 m² 7 541,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,90 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 90m2 , oraz przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

290 000 zł52 m² 5 577 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wodzisławia Śląskiego! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji i z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,90 m , z dużym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,9 m , z przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

489 500 zł66 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,86 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 81m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

174 900 zł34 m² 5 197,62 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka po przemyślanym podziale na dwa niezależne pokoje. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zapewniając komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

279 000 zł58 m² 4 770,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie po generalnym remoncie złożone z salonu, sypialni , kuchni z aneksem jadalnym, łazienki i przestronnego korytarza z garderobą. Nowe instalacje: elektryczna i wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , urządzone w nowoczesnym stylu. Kup i oszczędź 20 000zł. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, teraz w nowej cenie! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

255 000 zł51 m² 4 961 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na os. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

235 000 zł44 m² 5 389,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj z zyskiem Szukasz niewielkiego, taniego w utrzymaniu mieszkania,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij