dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży i najmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

219 000 zł39 m² 5 585,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 do własnej aranżacji! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 marca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębowa

Radlin II,Wodzisław Śląski

160 000 zł37 m² 4 268,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękna kawalerka przy ulicy Dębowej w Wodzisławiu Śląskim! Mieszkanie jest zadbane i po generalnym remoncie, w skład którego wchodziła wymiana instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł41 m² 6 056,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja! Super propozycja dla singla, pary a może szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję- na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

212 000 zł46 m² 4 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż M3 mieszkanie z balkonem znajdujące się na pożądanym pierwszym piętrze, które może stać się Twoim wymarzonym domem. Mieszkanie zostało przerobione na 3 pokojowe, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł45 m² 5 569,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze Wodzisław Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim Powierzchnia lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

339 990 zł73 m² 4 638,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Idealna oferta dla rodzin z dziećmi, które pragną wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania dużych remontów. Na sprzedaż atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie (73,29 m2), usytuowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. PCK

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania typu M-3, położonego w Wodzisławiu Śląskim, w bardzo fajnej lokalizacji - na ul. Pck. Standard mieszkania: kuchnia wyposażona w sprzęt agd - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 100 zł34 m² 32,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem. Wodzisław śląski. Xxxlecia. oferta ważna od 01.08.2024r Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,17m 2 położone na 6 piętrze wysokiego bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie. Wodzisław Śląski. Centrum. Wojska Polskiego. 2 pokoje+ balkon. Piętro 4 D wupokojowe mieszkanie położone na czwartym ostatnim piętrze bloku przy ul. Wojska Polskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

294 000 zł47 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkania o powierzchni prawie 47m 2. Mieszkanie mieści się na III piętrze ładnego IV piętrowego bloku Mieszkanie słoneczne , bardzo przestronne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

294 000 zł47 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

310 000 zł60 m² 5 132,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Certyfikat energetyczny pochodzi z przez termomodernizacji całego budynku który odbył się na przełomie   W mieszkaniu dysponuje również alternatywnym sposobem ogrzewania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle XXX Lecia

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

355 000 zł70 m² 5 099,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W naszym biurze! dostępne od zaraz! Witam serdecznie. W ogłoszeniu tym prezentujemy Państwu piękne mieszkanie 4 pokojowe w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu XXX lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

219 000 zł39 m² 5 585,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie prywatne pilnie sprzedam Sprzedam mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. 26 Marca w Wodzisławiu Śl. Powierzchnia mieszkania to 39,21m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokoszycka

Wodzisław Śląski,śląskie

269 000 zł62 m² 4 335,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Dostępne od zaraz! Do sprzedania funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,02 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wykończone mieszkanie z dbałością o każdy szczegół w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku, o powierzchni 55 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dąbrówki

Dąbrówki,Wodzisław Śląski

265 900 zł57 m² 4 634,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

M-3 z balkonem na Dąbrówki w Wodzisławiu Śląskim! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,35 m2, położone na wygodnym, pierwszym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 400 zł50 m² 27,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu słonecznego i przestronnego M-4, położonego w Wodzisławiu Śląskim, w świetnej lokalizacji, przy ul. 26 Marca. Mieszkanie o powierzchni 50,47 m2, cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

1 100 zł32 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje kawalerkę kompletnie wyposażoną w: -pralka -kuchenka -lodówka -sztućce, talerze, szklanki, itp. -kanapa z funkcją spania (pościel) -stół. Obok plac zabaw, natomiast blisko bloku wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

189 000 zł36 m² 5 316,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Idealna oferta na start - mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, w dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wilchwy,Wodzisław Śląski

319 900 zł73 m² 4 382,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealna oferta dla rodzin, która ceni sobie przestrzeń, komfort i dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Urokliwe mieszkanie na drugim piętrze w budynku dwu piętrowym o powierzchni 56 m2 do którego przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z pokoju, łazienki, kuchni przedpokoju oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

184 000 zł42 m² 4 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni użytkowej 42 m2, położonego na wygodnym 1 piętrze, w niskim bloku na ul. 26 Marca. Mieszkanie cechuje się bardzo funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

210 000 zł38 m² 5 532,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Z przyjemnością informujemy, że na sprzedaż jest urocze mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

267 000 zł60 m² 4 433,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadbane 3-pokojowe mieszkanie W wodzisławiu Oferuję na sprzedaż przestronne i dobrze nasłonecznione 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23m2, zlokalizowane na os. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

285 000 zł62 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji w Wodzisławiu Śląskim! Mieszkanie o powierzchni 61,5m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

375 000 zł62 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50m2, mieszczące się na szóstym piętrze 6-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwa pokoje z garderobą po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu mieszkanie z nutką luksusu w bloku. 47 metrowe mieszkanie po generalnym remoncie ( włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

369 000 zł55 m² 6 718,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz mieszkania do którego chcesz zabrać tylko swoje osobiste rzeczy a reszta musi w nim już być to właśnie znalazłeś. Piękne, nowocześnie urządzone, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Wodzisław Śląski,śląskie

280 000 zł68 m² 4 095,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże mieszkanie M-4 W centrum wodzisławia śląskiego Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,36 m2, mieszczące się na drugim piętrze 2-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie witam. Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu 1 Maja. Mieszkanie przestronne, bardzo ustawne, słoneczne, super zlokalizowane, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

259 000 zł55 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam 3 pokoje na 3 piętrze. Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu klimatyczne i z wielkim potencjałem mieszkanie w samym centrum Wodzisławia Śl. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

285 000 zł62 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealne mieszkanie dla rodziny o powierzchni 61,5 m2 przy ulicy Przemysława w Wodzisławiu Śląskim. Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, przestronnego przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

190 000 zł46 m² 4 094,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ładnego mieszkania trzy pokojowego znajdującego się w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Wyszyńskiego. Lokal składa się z : kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokoju

Wodzisław Śląski,śląskie

245 000 zł63 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji. Zapraszam do opisu i kontaktu! Centrum miasta - doskonała lokalizacja. Ogrzewanie miejskie. Balkon. Jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

177 500 zł38 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz okazji inwestycyjnej? A może szukasz takiego w utrzymaniu mieszkania w Wodzisławiu Śl? Sprawdź wygodne M3 z pełnym wyposażeniem zlokalizowane na os. 1 maja 18. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie. XXX-lecia Wodzisław Sląski. 3 pokoje. Parter Lokal mieszkalny położony na parterze 10-piętrowego bloku w centralnej części os. Xxxlecia w Wodzisławiu Sląskim. Powierzchnia.