dowolna

Mieszkania z prawem własności Wodzisław Śląski - Lista ofert

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

235 000 zł38,50 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane na parterze w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość posiada funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszka

Wodzisław Śląski,śląskie

639 000 zł80,96 m² 7 892,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

KB Nieruchomości prezentuje nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku na prestiżowym osiedlu premium przy ul. Leszka w Wodzisławiu Śląskim. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

333 000 zł51,15 m² 6 510,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wyremontowane M3 W centrum wodzisławia śląskiego Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M3 o powierzchni całkowitej 51,15 m 2 , usytuowane na parterze , niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz kameralnego mieszkania do własnej aranżacji? To mieszkanie jest właśnie dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,2 m2 w Wodzisławiu Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

296 000 zł29,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkania już gotowe! Wodzisław Śląski, ul. Kard. St. Wyszyńskiego Najnowsza Inwestycja obejmuje 20 funkcjonalnych mieszkań o metrażach: od 29 m do 73 m od kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł33,79 m² 7 369,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kawalerka zaadaptowana na 2 pokoje na II piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,16 m² 4 734 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 63,16 m2 znajduje się na drugim piętrze w 10 piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski,śląskie

230 000 zł57,03 m² 4 032,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena W dół! Mieszkanie typu loft! Na sprzedaż wyjątkowe klimatyczne mieszkanie typu loft o powierzchni 57,03 m2 położone w kamienicy w centrum Wodzisławia Śląskiego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Wodzisław Śląski,śląskie

315 000 zł88,36 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 88,36 m2 znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Dąbrówki

Wodzisław Śląski,śląskie

359 000 zł62 m² 5 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,36 m , zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Dąbrówki. Lokal znajduje się na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł46 m² 4 746,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje na parterze Wodzisław Śląski, ul. Wyszyńskiego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

497 000 zł66 m² 7 541,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,90 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 90m2 , oraz przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

290 000 zł52 m² 5 577 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wodzisławia Śląskiego! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji i z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

209 990 zł36 m² 5 784,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Z dostępem do miejsca parkingowego W centrum wodzisławia! Mieszkanie znajduje się w centrum Wodzisławia Śląskiego i ma powierzchnię 36.3 m . Jest idealne do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

225 000 zł46 m² 4 892,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje 45,99 m 1 piętro Balkon Widok na zieleń Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone przy ul. Wojska Polskiego tuż obok centrum Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,90 m , z dużym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,9 m , z przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Osiedla XXX-lecia – Piastów – Dąbrówki,Wodzisław Śląski

309 000 zł55 m² 5 607,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 55 m | balkon | Wodzisław Śląski, os. XXX-lecia To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania z gotowym układem do zamieszkania, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

489 500 zł66 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,86 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 81m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

205 000 zł52 m² 3 933,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

XXX rezerwacja XXX wyłącznie W naszym biurze M4 z balkonem na przeciwko szpitala oferta dla klienta gotówkowego Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 52,11 m2 położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Radlin II,Wodzisław Śląski

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego w bardzo spokojnym i zielonym miejscu - ul. Dębowej w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

279 000 zł58 m² 4 770,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

206 000 zł47 m² 4 392,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni ponad 46 m , położone w niskim bloku po termomodernizacji. - składa się z jasnej kuchni z oknem, łazienki, salonu oraz dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , urządzone w nowoczesnym stylu. Kup i oszczędź 20 000zł. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, teraz w nowej cenie! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

255 000 zł51 m² 4 961 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na os. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

209 000 zł45 m² 4 602,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: M-3 w centrum Wodzisławia Śląskiego - ul. Pokoju. Lokalizacja: wodzisław Śląski, ul. Pokoju Powierzchnia: 45,41 m Piętro: 3/4 Dodatki: balkon + piwnica Szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawrzyńca

1 Maja,Wodzisław Śląski

199 000 zł57 m² 3 488 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Wawrzyńca, przy Osiedlu 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 57,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kokoszycka

Jedłownik Osiedle,Wodzisław Śląski

175 000 zł24 m² 7 294,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie dostępne od zaraz -lokalizacja: drugie piętro w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji. - stan mieszkania: przeszło generalny remont wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,Wodzisław Śląski

329 000 zł62 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 62 m2 usytuowane na VI piętrze przy ul. Przemysława na osiedlu Piastów w Wodzisławiu Śląskim. W skład mieszkania wchodzi : trzy nieprzejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

239 500 zł46 m² 5 206,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wolne od zaraz Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim Blok po kompleksowej termomodernizacji, zapewnia komfort termiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł41 m² 5 205,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Wodzisławiu Śl. na przeciwko szpitala Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41,30 m2 położone na II piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. na ul. 26 Marca (na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

239 990 zł39 m² 6 122,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w spokojnej okolicy, blisko centrum Wodzisławia Trzecie piętro w ocieplonym bloku, zarządzanym przez wspólnotę Elektryka częściowo wymieniona, okna nowe Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego Na sprzedaż oferuje ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

325 000 zł61 m² 5 308,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 61 m funkcjonalny układ, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni około 61 m , usytuowane na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł34 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Piasta o pow.34m na 4-tym piętrze.Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane,niwe instalacje, kuchnia na wymiar wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

290 000 zł56 m² 5 207,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 55,69 m 2 , usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

1 400 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 46,03 m2 znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²