dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wodzisław Śląski

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

818 000 zł121,86 m² 6 712,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja! Dom bliźniak na sprzedaż z 2025r, nieruchomość położona w Wodzisławiu Śląskim. Oferta obejmuje ekonomiczny, nowoczesny domy jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

450 000 zł341,56 m² 1 317,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W centrum - idealny start dla twojego biznesu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu o powierzchni 341,56 m2 , zlokalizowanego w samym sercu Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł15,81 m² 1 771,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jsw koks S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny bezczynszowy apartament Oferujemy na sprzedaż piękny, dwupoziomowy, kameralny apartament o powierzchni 100 m 2 mieszczący się w Wodzisławiu Śląskim na Osiedlu Batorym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł41,10 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M- 3 W centrum wodzisławia śląskiego umeblowane I gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o pow. 41,10 m2 położne w dogodnej lokalizacji w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Bolesława Chrobrego

Wodzisław Śląski,śląskie

145 000 zł180 m² 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:895 m²

*** Planuj, twórz, aranżuj baw się przestrzenią *** Szukaj projektanta, twórz, wyburzaj, stawiaj nowe, kupuj, aranżuj! Jednym słowem działaj i rób, co chcesz! My oczami wyobraźni już widzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Jabłoniowa

Wodzisław Śląski,śląskie

390 000 zł3 252 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 3252 m2 (32 ary) zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jabłoniowej. Istnieje możliwość wydzielenia działki o mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 549 m² 70,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego, w pobliżu ul. Strażackiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu pól,.

Szczegóły ogłoszenia

60,10 zł/m²208 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Klient zwolniony Z opłaty prowizyjnej! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 208 m zlokalizowany w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²96 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo usługowy - 96 m - Ścisłe centrum Wodzisławia Śląskiego Adres: ul. Powstańców Śląskich, parter kamienicy Powierzchnia całkowita: 96 m Opis lokalu: duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 680 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum Wodzisławia Śląskiego (cyganek) o powierzchni 3680m2. Działka znajduje się w pobliżu drogi Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,80 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start, dla osoby starszej lub inwestora. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznej kawalerki położonej w niskim bloku w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²450 m² 26 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Lokal - Wodzisław Śląski ul. Kolejowa/witosa - Nowy Park Handlowy Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 450 m2, z wejściem bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł1 502 m² 159,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszam na prezentację nieruchomości. Duża, atrakcyjna, prostokątna działka w ładnej i zielonej okolicy. To może być.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz kameralnego mieszkania do własnej aranżacji? To mieszkanie jest właśnie dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,2 m2 w Wodzisławiu Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł95 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

4 600 zł460 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala/ magazyn 460 m2 parter (bez instalacji, magazyn do remontu), istnieje możliwość montażu suwnicy, budynek składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 1100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł39 496 m² 43,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt mieszczący się w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Szybowej o powierzchni 39496 m i przeznaczeniu produkcyjnym (p) z halami oraz (zz) z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

37,04 zł/m²27 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy 27 mkw. w Wodzisławiu Śląskim, ścisłe centrum. Pierwsze piętro zadbanej kamienicy. Lokal posiada: - 1 pomieszczenie, - orientację północno-zachodnią, - wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 583 500 zł23 890 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna (w7pu) o powierzchni 23 890 mkw położona na terenie przemysłowym w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy). Około 4 km od Autostrady A1. Podzielona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

20,88 zł/m²95,79 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w świetnej lokalizacji! Wodzisław Śląski, ul. Wawrzyńca 5 (tuz obok os. 1 maja) Powierzchnia lokalu wynosi 95,79 m 2 , a w jego skład wchodzi: pomieszczenie główne (o.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Wodzisław Śląski,śląskie

315 000 zł88,36 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 88,36 m2 znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł7 530 m² 118,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z możliwością prowadzenia działalności usługowej - 7530 m , ul. Pszowska Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7530.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,50 m² 4 385,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - Wodzisław Śląski, os. Dąbrówki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,50 m zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 130 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano - rolna w dobrej lokalizacji. Mamy przyjemność Państwu zaoferować działkę o powierzchni 3130 m 2 , położoną w Wodzisławiu Śląskim obręb Kokoszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16,60 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wodzisław Śl., os. Dabrówki Do sprzedania garaż murowany o pow. 16,60 m 2 Garaż jest usytuowany w bryle budynku (w bloku) odnowiony , z elektryką Droga dojazdowa asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wilchwy,Wodzisław Śląski

220 000 zł1 620 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1620 m - zabudowa jednorodzinna i usługi - świetna lokalizacja, media, mpzp! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1620 m , położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 372 m² 1 239,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 438 m² 660,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż Nieruchomość położoną jest w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:175 m²

Działka przy rynku - z budynkiem do remontu lub pod nową zabudowę! Budynek: powierzchnia: 160 m Powierzchnia działki: 175 m Kilka pomieszczeń do dowolnej aranżacji Możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

479 000 zł70,16 m² 6 827,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, dzielnica Kokoszyce Nowe, bezczynszowe mieszkania usytuowane w zacisznym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 076 m² 57,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 2076 m2, położonej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Krupińskiego. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Pilna sprzedaż! Dom wolnostojący - Wodzisław Śląski, dzielnica kokoszyce/zawada Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

234 900 zł43,90 m² 5 350,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wodzisław Śląski ulica Przemysława. Salon z wejściem na duży balkon, pokój/sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł229 m² 196,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** Marzysz o działce w takim miejscu? Czas działać!*** To nie jest zwykły kawałek ziemi. To przestrzeń, w której unosi się echo letnich wspomnień tam, gdzie muzyka mieszała się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

5 000 000 zł15 900 m² 314,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:15 900 m²

Do sprzedania w trakcie budowy obiekt handlowy, usługowy, bądź logistyczny w zależności od potrzeb inwestora. Obiekt położony jest przy głównej drodze wylotowej w stronę węzła na.