dowolna

Domy na sprzedaż Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży domów

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

179 000 zł220 m² 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży jednorodzinny dom zlokalizowany w Marklowicach. Budynek pochodzi z 1940 r. aktualnie nadaje się do remontu. Zbudowany z cegły, otynkowany, dach pokryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

319 000 zł140 m² 2 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 028 m²

Przedstawiamy Państwu dom w Wodzisławiu Śl. o pow. 140 m2, zaledwie 2km od centrum miasta. Dom pochodzi z 1989 roku, wybudowany został z cegły na działce o pow. 4028 m2. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

319 000 zł170 m² 1 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 028 m²

Posiadamy do sprzedaży dom z możliwością zamieszkania przez dwie rodziny o powierzchni ok. 170m2-pow. całkowita(ok.140m2-pow.użytkowa)usytuowany na 40 arowej działce. Dom :częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilchwy

Wilchwy,Wodzisław Śląski

480 000 zł170 m² 2 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pilnie sprzedamy , nowa cena cena do negocjacji! Piękny dom w Wodzisławiu! Proponuję Państwu komfortowy dom w Wodzisławiu Śl. dzielnicy Wilchwy o pow. 144 mkw. Dom wybudowany w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

529 000 zł259 m² 2 042,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 171 m²

Piekny dom W wodzisłaiu śl. 529 000 pln! Polecamy nowy dom wolnostojący o powierzchni 197 m2 w Wodzisławiu Śląskim - 529 000 pln do negocjacji. Dom znajduje się zaledwie 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rybnicka

Wodzisław Śląski,śląskie

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:993 m²

!uwaga! Sprzedający ponosi wszelkie koszty związane z opłatą notarialną! Przedmiotem sprzedaży jest dom dwurodzinny. Nieruchomość usytuowana jest przy ul.Rybnickiej, ale nie w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 966 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niewielki uroczy domek położony ok. 2 km od centrum Wodzisławia Śląskiego. Budynek został zbudowany w ok. 1939 roku z cegły, krycie dachu ondulina + papa,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 497 m²

Oferta godna polecenia! cena do dużej negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 883 m²

Dom W godowie W przepięknym I spokojnym miejscu! Proponuję Państwu duży , 6 pokojowy dom do remontu z działką o pow. 1883 m2, który również nadaje się do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

235 000 zł120 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 277 m²

Proponuję Państwu dom jednorodzinny o pow. 120 mkw w Marklowicach na dużej działce o pow. 5 277mkw. Dom pochodzi z 1963 roku, wybudowany z cegły, otynkowany. W domu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

175 000 zł110 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Oferta godna polecenia! dom W pszowie blisko centrum 175 000 pln! Polecamy Państwu jednorodzinny dom o pow. 110 m2 położony na działce o pow. 945 m2. Dom z 1937 roku w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł130 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Przy tej ofercie oferujemy specjalny rabat na usługi pośrednictwa. Zapraszamy. Dom W pszowie W spokojnej okolicy A zarazem blisko centrum miasta! Przedstawiamy Państwu dom o pow. 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

850 000 zł370 m² 2 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Oferta dla osób ceniących wysoką jakość oraz przestrzeń. Przedmiotem oferty jest piękny, komfortowy oraz niezwykle przestronny dom o powierzchni 370 m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! świetna lokalizacja! bardzo ładny dom W mszanej z dużą, zagospodarowaną zielenią działką (powiat wodzisławski, gmina Mszana). Powierzchnia użytkowa 120m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

165 000 zł120 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny w Wodzisławiu Śl. o pow. 120 mkw zaledwie 1,5km od wodzisławskiego rynku. Dom pochodzi z 1955 roku, został wybudowany z cegły. znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

455 000 zł220 m² 2 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:590 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom w centrum Wodzisławia Śląskiego. -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje: - przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom położony blisko Wodzisławia Śląskiego. - budynek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skrzyszowska

Wodzisław Śląski,śląskie

180 000 zł150 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Witam. Pilnie sprzedam dom jednorodzinny w spokojnej okolicy, blisko do centrum Wodzisławia Śląskiego. Budynek na parterze posiada kuchnię, 2 pokoje, duży przedpokój z klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

415 000 zł200 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Polecamy Państwu dwurodzinny dom w centrum miasta o pow. użytkowej ok. 200 m2 na działce o pow. 1750m2. Dom wybudowany z cegły z 1939 roku, z ciekawą architekturą budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

113 000 zł180 m² 627,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom do remontu blisko centrum wodzisławia śląskiego 113 000 pln! Proponuję Państwu dom w Wodzisławiu Śl. o pow. ok 160 m2 na działce 2 000 m2, zaledwie 2 km od centrum miasta. Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Tylko U nas! dom W lubomi Z kompletnym wyposażeniem! Przedstawiam Państwu do sprzedaży bardzo ładny dom w Lubomi o pow. użytkowej ok 130 mkw. Dom wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

179 000 zł205 m² 873,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:564 m²

Do sprzedaży parterowy dom w stanie surowym zamkniętym. Budowa budynku rozpoczęła się w 1988 roku, zaś w 2005 roku rozpoczął się remont. Dom wybudowano z technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilchwy

Wilchwy,Wodzisław Śląski

500 000 zł170 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rewelacyjny dom w Wodzisławiu. Polecamy! Proponuję Państwu komfortowy dom w Wodzisławiu Śl, dzielnicy Wilchwy o pow. użytkowej 144 m2, całkowitej 170m2. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

169 000 zł130 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:687 m²

Wstrzymano! dom W centrum wodzisławia , 4 duże pokoje W cenionej I lubianej przez klientów lokalizacji. Cena: 169 000 pln. Polecamy! Proponuję Państwu dom w centrum Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

205 000 zł158 m² 1 297,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom do remontu W krostoszowicach 205 000 pln do negocjacji! Przedstawiamy Państwu Dom do remontu o pow. użytkowej 94 m2 + budynek gospodarcze( 64m2), usytuowany na działce o pow. 0,4h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

326 000 zł140 m² 2 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Posiadamy do sprzedaży dom po remoncie W 2011 roku ,częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 140m2 , użytkowej około 120m2 usytuowany na 13 arowej działce. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Wodzisław Śląski,śląskie

399 000 zł322 m² 1 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:993 m²

Pilna sprzedaż, zapraszamy do składania propozycji cenowych. Dom wolnostojący w całości podpiwniczony, położony na działce o pow. 993 m2 w Wodzisławiu Śląskim. Bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radlin II

Radlin II,Wodzisław Śląski

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dom Radlin II - 269000 do negocjacji! Przedstawiam Państwu do sprzedania duży dwurodzinny dom na sporej działce 2150m2. Nieruchomość z lat 70-tych, w całości podpiwniczona. Dach nowy, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kokoszyce

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest nowopowstający dom wolnostojący w Wodzisławiu Śląskim -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Marklowicka

Wodzisław Śląski,śląskie

86 000 zł50 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Witam,!okazja! Mieszkanie m3 duże w cenie kawalerki! Mieszkanie ładne, przestronne i słoneczne, znajdujące się na parterze. Duża kuchnia z oknem, łazienka po remoncie, dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Wilchwy,Wodzisław Śląski

350 000 zł215 m² 1 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 215m2 oraz powierzchni działki 10 arów, z 2000 roku. Dom znajduje się w wodzisławiu/wilchwy w spokojnej i przyjemnej okolicy. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Staszica

Wodzisław Śląski,śląskie

595 000 zł177 m² 3 361,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stylu dworkowym o pow. 177m2. Oddany do użytku w 2001r. Parter: salon, duża kuchnia, 2 pokoje, wc, łazienka z wanna narożną, kotłownia, garaż. Poddasze: sypialnia z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Jedłownik,Wodzisław Śląski

300 000 zł160 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Solidny dom po częściowym remoncie. Nowe okna 6-cio komorowe nowe parapety zewnętrzne nowe rynny, nowa papa termozgrzewalna, nowa kuchnia ze sprzętem agd, na parterze parkiet, na parterze obniżone sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radlin II

Radlin II,Wodzisław Śląski

407 000 zł221 m² 1 841,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

Lazienka na gorze do wykonczenia jak rowniez schody wejsciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Wodzisław Śląski,śląskie

350 000 zł260 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom wolno stojący ocieplony w 2009r wraz z nową elewacją zewnętrzną,nowe okna 5 komorowe, alternatywne dwa rodzaje ogrzewania piec żeliwny na węgiel, koks i nowy b.oszczędny piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom do remontu. Cicha, spokojna okolica. Wszędzie blisko. Zdjęcia wyślę na maila za uzgodnieniem.