dowolna

Nieruchomości Wodzisław Śląski - Oferty wynajmu nieruchomości

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł43,76 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Po remoncie jeszcze nikt nie mieszkał: - dobrze skrojona kuchnia w zabudowie, otwarta na salon - Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 180 mkw., Wodzisław Śląski. Hala posiada: - dwie przesuwne bramy ( 3,5m x 2,95m) - dwa wydzielone pomieszczenia - oświetlenie, - dojazd dla tir, - dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł2 432 m² 21,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno przemysłowa na wynajem 2 432 m (możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni hali około 1200 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Lokal - Wodzisław Śląski ul. Bogumińska - Nowoczesny Park Handlowy - I kwartał 2027r. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 340,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

66,98 zł/m²149,30 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia parter w zabytkowej I prestiżowej willi w centrum Wodzisławia Śląskiego. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa namiotowa o pow. 1000 mkw., Wodzisław Śląski. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej: 1000 m2 i 375 m2 Bardzo dobrze skomunikowana z A1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na ul. Waryńskiego. Lokal o powierzchni 45,55 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wodzisław Śląski - ul. Mały rynek 1 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni 36m2 na parterze budynku. Lokal usytuowany jest w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38,03 m² 28,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę odświeżone mieszkanie - bądź pierwszym najemcą po liftingu! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,03 m , usytuowane na parterze , w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł53,03 m² 22,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia umeblowane mieszkanie na 5 piętrze w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Przemysława. Jego powierzchnia to ponad 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, wodzisław śląski, ul. Przemysława Na wynajem wyjątkowe, jasne mieszkanie łączące funkcjonalność z przestronnym układem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Lokal - Wodzisław Śląski ul. Kolejowa/witosa - Nowy Park Handlowy Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 450 m2, z wejściem bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo usługowy - 96 m - Ścisłe centrum Wodzisławia Śląskiego Adres: ul. Powstańców Śląskich, parter kamienicy Powierzchnia całkowita: 96 m Opis lokalu: duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

56,60 zł/m²21,20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum miasta Wodzisław Śląski ( ulica Pszowska) lokal o powierzchni ok 21,2 metra kwadratowego w cenie netto 1200 złotych -parter z osobnym wejściem (.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²27 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy 27 mkw. w Wodzisławiu Śląskim, ścisłe centrum. Pierwsze piętro zadbanej kamienicy. Lokal posiada: - 1 pomieszczenie, - orientację północno-zachodnią, - wc.

Szczegóły ogłoszenia

20,88 zł/m²95,79 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w świetnej lokalizacji! Wodzisław Śląski, ul. Wawrzyńca 5 (tuz obok os. 1 maja) Powierzchnia lokalu wynosi 95,79 m 2 , a w jego skład wchodzi: pomieszczenie główne (o.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł180 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem blaszana wiata o powierzchni 180 mkw., położona w Wodzisławiu Śl. blisko osiedla Dąbrówki. Wiata posiada: - przesuwną bramę (z możliwością zamontowania drugiej), - dojazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy 70 mkw. w Wodzisławiu Śląskim, ścisłe centrum. Drugie piętro kamienicy. Lokal posiada: - dobre nasłonecznienie i widoczność z zewnątrz dzięki dużym oknom,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia handlowo-usługowa na wynajem 2 432 m (możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni ) Lokalizacja Wodzisław Śląski - ok. 2,5 km od ścisłego centrum miasta Dogodny dojazd do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana i wyposażona kawalerka w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na pierwszym piętrze wysokiego bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wynajęcia! Do wynajęcia lokal o powierzchni 28m2, o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na 1. piętrze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

15,60 zł/m²436 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pizzeria/restauracja na wynajem w pełni wyposażona i w pełni czynna o łącznej powierzchni 436 mkw. Wodzisław Śląski. Lokal składa się z: - sali konsumpcyjnej, barku, - wc, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 100 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem magazyn o łącznej pow. 1100 m2 ( bez instalacji, magazyn do remontu). Przy długoterminowej umowie właściciel jest skłonny partycypować w kosztach remontu. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Tylko U nas - lokal do wynajęcia! Prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o pow.120m2, położony na parterze budynku. Powierzchnia składa się z 3 pomieszczeń sprzedażowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł600 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 600 m Oferujemy do wynajęcia nowo wybudowaną halę/magazyn o łącznej powierzchni 600 m , w tym: 520.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Klient zwolniony Z opłaty prowizyjnej! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 208 m zlokalizowany w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł660 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na wynajem 660 m (możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni hali produkcyjnej + pomieszczenia socjalono-biurowe, pow. 1714,32 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

2,19 zł/m²3 424 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia halę napraw wagonów zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Rybnickiej, na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

27 396 zł1 522 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia zakład przetwórstwa spożywczego Obiekt zlokalizowany około 10 km od centrum Wodzisławia Śląskiego. Obiekt produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 1522 mkw. położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Centrum Wodzisławia Śląskiego. Powierzchnia: 80 m Lokalizacja: centrum, wodzisław Śląski Piętro: parter Ogrzewanie: centralne ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

45 900 zł2 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa 2700 m2, z rampą, blisko autostrady A1, wodzisław Śląski. Hala posiada: - wysokość 5,90 m, - rampę długości 100 m i szerokości 2,5 m, - bramy (4,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł54,83 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -układ.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwie nowe hale magazynowe na wynajem, każda o powieżchni prawie 1000 mkw., Możliwość manewrowania ciągnikiem siodłowym z naczepą. Lokalizacyjnie dobrze skomunikowane z autostradą A1,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

M-3 z balkonem W wodzisławiu na wynajem Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m 2 , mieszczące się na trzecim piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²34 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy, o pow. 34 m2 (wys.2,70m) z własnym WC. Lokal położony na pierwszym piętrze przy jednej z ruchliwych ulic w centrum Wodzisławiu Śl., idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł1 673 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa na wynajem 1673 m (możliwość wynajęcia dodatkowej hali magazynowej o pow.660 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy w bardzo dobrze działającym centrum handlowym, w otoczeniu popularnych najemców (m.in. Rossmann i inne rozpoznawalne punkty), co zapewnia wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

22,06 zł/m²1 673 m² 36 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal - Hala na wynajem 1673 m (możliwość wynajęcia dodatkowej pow.660 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od węzła autostrady A1 , zapewniającego.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł895 m² 15,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - biurowy z chłodniami w Wodzisławiu Śląskim Do wynajęcia funkcjonalna i doskonale zlokalizowana nieruchomość komercyjna w Wodzisławiu Śląskim ,.

Szczegóły ogłoszenia

8,96 zł/m²480 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy