dowolna

Nieruchomości Wodzisław Śląski - Oferty wynajmu nieruchomości

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

1 500 zł54,83 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -układ.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwie nowe hale magazynowe na wynajem, każda o powieżchni prawie 1000 mkw., Możliwość manewrowania ciągnikiem siodłowym z naczepą. Lokalizacyjnie dobrze skomunikowane z autostradą A1,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

M-3 z balkonem W wodzisławiu na wynajem Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m 2 , mieszczące się na trzecim piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²34 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy, o pow. 34 m2 (wys.2,70m) z własnym WC. Lokal położony na pierwszym piętrze przy jednej z ruchliwych ulic w centrum Wodzisławiu Śl., idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36 900 zł1 673 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa na wynajem 1673 m (możliwość wynajęcia dodatkowej hali magazynowej o pow.660 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

22,06 zł/m²1 673 m² 36 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal - Hala na wynajem 1673 m (możliwość wynajęcia dodatkowej pow.660 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od węzła autostrady A1 , zapewniającego.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł895 m² 15,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - biurowy z chłodniami w Wodzisławiu Śląskim Do wynajęcia funkcjonalna i doskonale zlokalizowana nieruchomość komercyjna w Wodzisławiu Śląskim ,.

Szczegóły ogłoszenia

8,96 zł/m²480 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena została obniżona z 5990,00 zł Na wynajem wyposażony klub muzyczny w Wodzisławiu Śląskim. Na klub składa się sala taneczna, antresola i wc. Klub wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł2 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dwie hale magazynowe namiotowe o łącznej pow. 2000 mkw., Wodzisław Śląski. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej o pow. 375 m2 Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł31,50 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 W wodzisławiu na wynajem Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31,5 m 2 , mieszczące się na siódmym piętrze 8-piętrowego bloku z windą , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

20,87 zł/m²230 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy plus pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni 230 m2 lokal położony w Wodzisławiu Śl. około 7 km od ścisłego centrum Wodzisławia. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmiemy idealny lokal na usługi medyczne, kosmetyczne, fryzjerskie 185 m2 pow. użytkowej na parterze w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Mendego. Ze względu na usytuowanie oraz parking znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokal - restauracja w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy Państwu na wynajem lokal o powierzchni całkowitej ok. 200 m2, położony na 20-arowej działce w Wodzisławiu Śląskim. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

61,73 zł/m²40,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy Państwu na wynajem lokal o powierzchni całkowitej 40,5 m2, położony na parterze kamienicy w centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

9 010 zł530 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa 530 m2, blisko autostrady A1, wodzisław Śląski. Hala posiada: - wysokość 5,90 m, - bramy (3,5 m wysokość / 3 m szerokość), - pomieszczenia socjalne (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Plac Świętego Krzyża

Wodzisław Śląski,śląskie

66 zł/m²167 m² 11 022 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szukasz wyjątkowej przestrzeni pod własny biznes? Oferujemy do wynajęcia duży, ponad150m lokal użytkowy (a w połączeniu ze współdzieloną przestrzenią daje to 167m2 + taras przed budynkiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39m. Znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

40 zł/m²15 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum miasta Wodzisław Śląski ( ulica Pszowska) lokal o powierzchni ok 15 metra kwadratowego w cenie netto 600 złotych -2 piętro Do dyspozycji najemcy duża toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

830 zł48 m² 17,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z 2 pokojami.Umeblowana kuchnia, 1 pokój, łazienka i przedpokój. Blisko sklepy, szkoła, przychodnia, basen i siłownia.Odstępne 650zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

950 zł31 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

XXX rezerwacja XXX wyłącznie W naszym biurze Kawalerka do wynajęcia Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 31, 39 m2 położone na V piętrze w wieżowcu w Wodzisławiu Śl. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wodzisław Śląski

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

33,33 zł/m²18 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu usługowego, położonego w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego przy ulicy w bardzo dużym natężeniem ruchu pieszych. Lokal znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wodzisław Śląski

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

33,33 zł/m²18 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. świętego Wawrzyńca

1 Maja,Wodzisław Śląski

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem atrakcyjna działka budowlano-usługowa o łącznej powierzchni ok. 2000 m , położona w centrum osiedla 1 Maja w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego i wyremontowanego mieszkania M-4, położonego w Wodzisławiu Śląskim, w świetnej lokalizacji, na starówce - tuż przy rynku. Mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę z otwartą kuchnią o powierzchni 33 m2. Mieszkanie jest na 4 piętrze w bloku z windą na ul. Przemysława. Na piętrze jest zamykany osobny korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Warneńskiego 16, wodzisław Śląski. Dostępne od zaraz W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle XXX Lecia

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wodzisław Śląski, ul. 1000-lecia 64 Na wynajem w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą kuchnią i komfortową sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

38,10 zł/m²21 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale w centrum miasta Wodzisław Śląski ( ulica Pszowska) 1 lokal o powierzchni 21 metra kwadratowego w cenie netto 800 złotych 1 piętro 2 lokal o powierzchni 23,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 700 zł57 m² 29,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem Mam przyjemność zaprezentować na wynajem, świeżo wyremontowane, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m 2 , usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wodzisław Śląski

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

49,68 zł/m²78 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja - lokal handlowo-usługowy w samym sercu Wodzisławia Śląskiego! Szukasz miejsca, które wyróżni Twój biznes i przyciągnie klientów? Mamy dla Ciebie idealną przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,Wodzisław Śląski

1 400 zł50 m² 27,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! To duże dwu pokojowe, 50 metrowe mieszkanie, z osobną kuchnią typu szwedzkiego usytuowane jest na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wodzisław Śląski,śląskie

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana i wyposażona kawalerka w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na pierwszym piętrze wysokiego bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Olszyny

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mała kawalerka bez pośredników(21m2)na parterze w spokojnej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w Kokoszycach blisko tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wodzisław Śląski,śląskie

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w ścisłym centrum Wodzisławia! Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 100m 2 położony na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

1 400 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 46,03 m2 znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu w pełni umeblowanego i wyposażonego M-3, położonego w Wodzisławiu Śląskim, w bardzo świetnej lokalizacji, przy ul. Słonecznej Standard mieszkania: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

1 000 zł32 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak