dowolna

Działki na sprzedaż Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży działek

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! 10 arów to odpowiednia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 193 m² 91,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jak miło, że oglądasz moje ogłoszenie! Działka jest w Wodzisławiu Śl. ul. Pszowska, w pobliżu znajduje się: - zespół Szkół Budowlanych w Wodzisławiu Śl. znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł928 m² 117,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Twój wymarzony dom tuż pod ręką. Marzysz o własnym domu w cichej i zielonej okolicy? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 639 m² 39,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jak już wspomniałam jest to "działka pro". Według mpzp działka to tereny zieleni urządzonej o symbolu c29zp:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

127 000 zł1 687 m² 75,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Działka wśród zieleni - idealna przestrzeń na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł936 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 936 m w suburbannej lokalizacji. Wymiary działki to 27,5 x 34 m. Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda, kanalizacja oraz szambo. Możesz wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 481 m² 137,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2481 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wodzisławiu Śląskim dzielnicy Stare Miasto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Wodzisław Śląski, dzielnica Wilchwy Na sprzedaż działka budowlana położona w Wodzisławiu Śląskim, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wilchwy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 043 280 zł8 694 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wodzisław śląski/radlin 6005 - atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową. Idealna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych Oferujemy atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 270 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta obejmuje nieruchomość gruntową niezabudowaną, ogrodzoną. Na działce znajduje się murowana altana ogrodowa z roku 1987. Działka znajduje się w absolutnym centrum Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł3 434 m² 489,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt nieregularnego wieloboku. Jej centralna część jest zabudowana budynkiem przemysłowym - wieżą szybową wraz z halą nadszybia, które w przeszłości stanowiły szyb.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł2 361 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną z terenami zielonymi w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Chrobrego - Radlin II o powierzchni 2361 m2. -bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 921 530 zł14 781 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna (w7pu, w3pu) o powierzchni 14 781 mkw. położona na terenie przemysłowym w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy) około 4 km od Autostrady A1. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

168 280 zł1 202 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Została już tylko jedna działka! Oferta sprzedaży 10 działek budowalnych, położonych w Wodzisławiu Śląskim w świetnym, spokojnym i zielonym miejscu - ul. Rogowska. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 554 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 3554 m - Wodzisław Śląski, przy drodze wojewódzkiej 936 Na sprzedaż działka o powierzchni 3554 m , położona w Wodzisławiu Śląskim, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 206 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim - Turzyczka. Powierzchnia to 1206 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł825 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki budowlane zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Skrzyszowskiej. Działki o powierzchni: 1. 825 m2 - 107.000 zł 2. 867 m2 - 112.000 zł 3. 903 m2.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł11 016 m² 15,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż działkę jako teren użytków zielonych usytuowaną w Wodzisławiu Śląskim bardzo blisko centrum miasta o pow. 1.1016h. Działka o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 130 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano - rolna w dobrej lokalizacji. Mamy przyjemność Państwu zaoferować działkę o powierzchni 3130 m 2 , położoną w Wodzisławiu Śląskim obręb Kokoszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł39 496 m² 43,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt mieszczący się w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Szybowej o powierzchni 39496 m i przeznaczeniu produkcyjnym (p) z halami oraz (zz) z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł7 530 m² 118,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z możliwością prowadzenia działalności usługowej - 7530 m , ul. Pszowska Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7530.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

89 000 zł761 m² 116,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Turzyczce (powiat wodzisławski) w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry działki: - powierzchnia 761 m2 - wymiary ok 21m.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł760 m² 143,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam 3 działki budowlane w dobrej lokalizacji Wodzisławia Śląskiego! dostępne metraże: - szerokość15 m x długość 50 m - 776 m 2 - szerokość 15m x długość 50 m -.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 076 m² 57,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 2076 m2, położonej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Krupińskiego. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł968 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki budowlane w Wodzisławiu Śląskim - Zawada. Powierzchnia działek: 1. 968 m2 - 87.000 zł 2. 1037 m2 - 93.000 zł - sprzedana 3. 1116 m2 - 100.000 zł 4. 990 m2.

Szczegóły ogłoszenia

134 400 zł840 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży 6 działek w świetnym miejscu - na ul. Połomskiej w Wodzisławiu Śląskim. 5 działek ma powierzchnię 840 m2 i wymiary 24 m szerokości i 35 m długości,.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł1 502 m² 159,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszam na prezentację nieruchomości. Duża, atrakcyjna, prostokątna działka w ładnej i zielonej okolicy. To może być.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane wodzisław śląski oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych graniczących z sobą o powierzchniach odpowiednio: 5 x 1000m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł6 383 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzisiaj prezentujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 6383 m2zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim w pobliżu ul. Głożyńskiej i granicy z miastem Radlin. Numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wilchwy,Wodzisław Śląski

220 000 zł1 620 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1620 m - zabudowa jednorodzinna i usługi - świetna lokalizacja, media, mpzp! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1620 m , położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 084 m² 105,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlano- usługowa właśnie dla twojej rodziny! spokoje urocze miejsce W wodzisławiu śląskim bardzo blisko ścisłego centrum *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł12 853 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położony teren budowlano-usługowy, ponad 1,28 ha na obrzeżach Wodzisławia Śląskiego. Działka jest usytuowana na sporym wzniesieniu, w otoczeniu bujnej zieleni oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 750 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Wodzisławiu Śląskim ul. Skrzyszowska. Powierzchnia 3750 m2, kształt prostokąta z czego część budowlana to około 1700 m2, część rolna to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Teligi

Wilchwy,Wodzisław Śląski

450 000 zł457 m² 984,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 901 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka o powierzchni 0,6901 ha przy ul. Letniej. Zgodnie z uchwałą nr uchwała nr XXV/255/16 rady.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł4 014 m² 389,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa działka o pow. 4014 m2 z zabudową. na terenie produkcyjnym według mpzp w Wodzisławiu Śląskim, z bardzo dobry dojazd do autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

5 012 760 zł27 096 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu Nieruchomość -działkę inwestycyjną- o powierzchni - 2.7096 Ha Inwestując w tą nieruchomość, po oddaniu do użytkowania, jesteś zwolniny z podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł229 m² 196,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** Marzysz o działce w takim miejscu? Czas działać!*** To nie jest zwykły kawałek ziemi. To przestrzeń, w której unosi się echo letnich wspomnień tam, gdzie muzyka mieszała się ze.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł787 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 787 m2 zlokalizowaną w Wodzisław Śląski - Zawada ul. Konwaliowa. Nieruchomość posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł955 m² 157,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 955 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Radlin II (wodzisław Śląski). Idealne miejsce dla osób.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij