dowolna

Mieszkania na sprzedaż Wodzisław Śląski - Oferty „sprzedam mieszkanie”

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana

Wodzisław Śląski,śląskie

70 500 zł26 m² 2 698,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Sprzedam ładne, zadbane mieszkanie spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą bez obciążeń hipotecznych. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 Maja

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

90 000 zł50 m² 1 798,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 ładne pokoje i słoneczna kuchnia. Bardzo ustawne. Mile widziane osoby do obejrzenia mieszkania i ewentualnej negocjacji jego ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie nasłonecznione,dużo zieleni, daleko od ruchliwej ulicy, niedaleko do pawilonów handlowych , w pobliżu szkoły, przedszkola, przychodnie, szpital

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, ładne, zadbane mieszkanie typu M-4 o pow. 56m2 usytuowane na 8 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym na osiedlu xxx-lecia w Wodzisławiu Śl. Układ: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

75 000 zł34 m² 2 225,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum, blisko szpital, przychodnia, sklepy i przystanek autobusowy, mieszkanie na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku, duży przestronny salon, łazienka, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, XXX-Lecia

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

119 000 zł54 m² 2 203,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pilnie sprzedam przestronne ustawne mieszkanie trzypokojowe, odrębna własność, duży balkon, słoneczne, dobra lokalizacja w pobliżu sklepy, poczta, szkoła, ośrodek zdrowia. Ładne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

155 000 zł55 m² 2 810,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie M-4, po generalnym remoncie. Stolarka okienna wymieniona we wszystkich pokojach. Wymieniona instalacja elektryczna, wodna. Mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania. Kuchnia zabudowana na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

105 000 zł46 m² 2 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! dobra cena. Mieszkanie o pow. 46m2-parter. 2 pokoje, wyremontowany przedpokój i łazienka-kafelki. Blok w cichej okolicy, blisko szkoła, sklep, ośrodek zdrowia. Blok wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

89 000 zł32 m² 2 781,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu m-2, kawalerka w Wodzisławiu Śl. przy ul. Przemysława usytuowane na 3 piętrze - do sprzedaży. Mieszkanie o powierzchni 32m składające się z dużego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 Mieszkanie jest położone na parterze Na ul.26 Marca Wodzisław Śląski ( na przeciwko apteki całodobowej ) 300 metrów od centrum miasta Mieszkanie jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zadbane, ładne , słoneczne dwupokojowe mieszkanie. Kuchnia, przedpokój wykafelkowane, zabudowane dwie szafy we wnękach. W kuchni urządzona jadalnia z barowym podświetlanym stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Wodzisław Śląski,śląskie

90 000 zł46 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

łazienka wykafelkowana,nowe okna,kuchnia z oknem wykafelkowana,blisko,szkoła,szpital,przedszkole,sklepy,centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

217 000 zł84 m² 2 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest duże i przestrzenne mieszkanie typu M-5 w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Przemysława. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 Maja

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży lub wynajmu jest odrębne własnościowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76 m. kw. Usytuowane na IV pietrze, IV-ro piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

138 000 zł56 m² 2 464 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z otwartą kuchnią. W przedpokoju, kuchni, łazience kafelki, w pokoju dziecięcym i dziennym na podłodze panele. Mieszkanie zakupiliśmy 5 lat temu i był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

100 000 zł46 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

B.dobra lokalizacja: handlowa, targ, szkoła, przedszkole. Wyposażenie, m.in.: parkiety w pokojach, nowa instalacja elektryczna o podwyższonej mocy, nowy pion wodny i instalacja wodna, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

149 000 zł55 m² 2 709 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż ładne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, położone w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu XXX-lecia. Jest ono zadbane, czyste, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

125 000 zł47 m² 2 659 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe w Wodzisławiu Śl. na ul. 26 Marca o pow. 47,18m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, przedpokój, łazienka z wc, kuchnia + 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

180 000 zł84 m² 2 142 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże mieszkanie położone na osiedlu Piastów w Wodzisławiu Śląskim. Powierzchnia użytkowa 84 m2,znajduje się w 4 piętrowym bloku. Składa się z: 4 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kokoszyce

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

100 000 zł41 m² 2 439 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam m3, które znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie słoneczne,czyste, jednak do remontu. Na ścianach tapety, w łazience też. Kuchnia tylko pomalowana. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego. Osiedle Piastów to jedno z nowszych osiedli. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, XXX-Lecia

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

125 000 zł64 m² 1 953 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta M-5 W wodzisławiu śl XXX-lecia cena okazyjna Pilnie sprzedam mieszkanie w bloku 4 piętrowym o pow. 64m2 w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dąbrówki

Dąbrówki,Wodzisław Śląski

219 000 zł68 m² 3 220,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie .Wysoki standard wykonczenia.Parkiet debowy,gladzie gipsowe,dwa balkony,pomieszczenie gospodarcze,piwnica,Położone w spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, XXX-Lecia

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

169 000 zł55 m² 3 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 z balkonem znajdujące się w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu XXX-lecia 89. Mieszkanie bardzo ładne, zadbane, czyste, słoneczne i ciepłe. Powierzchnia użytkowa 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na 1 wszym piętrze w niskim bloku (3 piętrowym). W pobliżu znajduje się przedszkole nr 16 (50m) szkoła podstawowa nr 28 i gimnazjum nr 3 (około 400m), plac zabaw, boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

100 000 zł38 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja M3 za 100.000PLN! Sprzedam wyremontowane M3 o powierzchni 38m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. 26-Marca w Wodzisławiu Śl. Wszędzie okna pcv, na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

93 000 zł46 m² 2 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Spokojna okolica i klatka. Dwa przestronne pokoje przechodnie (na podłogach parkiet), z drugiego tkzw. "wyjście balkonowe", kuchnia z dużym oknem, łazienka, przedpokój. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

130 000 zł57 m² 2 280,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane blisko centrum miasta na 4 piętrze budynku 5-cio kondygnacyjnym. Każdy z pokoi posiada osobne wejście, kuchnia i toaleta jako osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kokoszycka

Jedłownik,Wodzisław Śląski

69 000 zł25 m² 2 760 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu są plastikowe okna ,stołowy w panelach podłogowych , gładzi , sufit podwieszany. Łazienka ,kuchnia i przed pokój w kafelkach na ścianach jak i podłodze .Oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Wodzisław Śląski,śląskie

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 na ul. Tysiąclecia o pow. 45,94 m2, niski blok, rozkład pomieszczeń obustronny, mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki, loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radlińska

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne położenie w centrum miasta, małe osiedle( 4 bloki), kulturalne sąsiedztwo, dużo zieleni. Mieszkanie po remoncie (wymieniono podłogi we wszystkich pomieszczeniach), okna plkastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dąbrówki

Dąbrówki,Wodzisław Śląski

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z: na pierwszym poziomie: wiatrołap (z zabudowaną szafą), przedpokój ze schodami, salon, wc, kuchnia z oknem (zostają meble oraz sprzet zabudowany) ; na drugim poziomie: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 38,5 m2 w spokojnej dzielnicy Wodzisławia, przy ulicy 26 Marca (niedaleko supermarketu tesco). Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, 1 Maja

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

80 000 zł38 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobrze usytuowane miejsce, blisko do sklepu, szkoły, przedszkola, przychodni. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, 1 Maja

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

55 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, łazienka , wc, podłogi nowe, okna plastikowe nowe, mieszkanie sprzedaję z całym sprzetem agd i rtv oraz umeblowaniem. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 Maja

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię mieszkanie typu M3 na kawalerkę na parterze. W pokojach na ścianach tapety, na podłogach wykładzina pvc, łazienka wykafelkowana z wanną, w przedpokoju i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

116 000 zł54 m² 2 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

m4 do odświerzenia ,łazienka wykaflowana,kuchnia wykaflowana,parkiet na podłodze nowe okna gładzie na scianach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, 1 Maja

Wilchwy Osiedle,Wodzisław Śląski

90 000 zł35 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie typu m-2 umeblowane ,kafelki,panele,meble kuchenne,szafa w przedpokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie jest rozkładowe, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju i komórki gospodarczej, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

94 000 zł51 m² 1 843,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest bardzo duże i położone w ładnej okolicy. Blisko bloku sklep Delikatesy czynny do 22:00 nawet w duże święta. poczta, ośrodek zdrowia, szkoła i przedszkole, ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

89 000 zł45 m² 1 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w czteropiętrowym bloku. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach