dowolna

Mieszkania z prawem własności Wodzisław Śląski - Lista ofert

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

259 990 zł49,76 m² 5 224,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniami Na sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,11 m² 6 443,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze, położone w świetnej lokalizacji os. 30-lecia w Wodzisławiu Śląskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Trzech Wzgórz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36,63 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 36 m , dostępne od zaraz. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji, co zapewnia lepszą izolację cieplną i niższe koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł62,11 m² 5 136,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego dostępne od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze przy ul. 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

215 000 zł38,50 m² 5 584,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dwupokojowe mieszkanie na parterze w znakomitej lokalizacji Wodzisławia Śląskiego, zobacz dlaczego warto!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

309 000 zł45,06 m² 6 857,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po generalnym remoncie | Parter + balkon | Wyszyńskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,06 m , położone na parterze zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

629 376 zł71,52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, który zaczyna się od pierwszego dnia. Osiedle Sosnowa, rybnik | apartament wykończony "pod klucz" Eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie dla osób, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

259 990 zł49,76 m² 5 224,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania bardzo ustawne, duże bo aż 63 metrowe mieszkanie w centrum miasta , zlokalizowane przy ul. 26 Marca Lokal znajduje się na drugim piętrze. Na powierzchni 63 metrów znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wodzisław Śląski,śląskie

199 000 zł37,80 m² 5 264,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż oferta na wyłączność - nie szukaj dalej , przyjdź na prezentację! kb Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie typu m2-obecnie przerabiane na m3 , Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł70,16 m² 6 827,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga : Zostało już tylko kilka mieszkań na piętrze i jeden dom.! Nowe bezczynszowe mieszkania w pięknej okolicy. Z ogródkiem na parterze lub z dużym balkonem na piętrze. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

286 000 zł49,74 m² 5 749,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą, mieszczące się na 3 piętrze w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Przemysława o powierzchni 49,74m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł45,55 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na ul. Waryńskiego. Lokal o powierzchni 45,55 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,04 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 35,04 m2 znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61,85 m² 5 416,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Wodzisław Śląski przy ul. Przemysława, na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,50 m² 4 385,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Dąbrówki. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. Składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł54,83 m² 5 197,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wodzisław Śląski,śląskie

290 000 zł55,60 m² 5 215,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 p. w bloku z windą Powierzchnia 55,6 m2 W skład mieszkania wchodzi: przedpokój z 2 szafami w zabudowie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł51 m² 6 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m do wprowadzenia | 2 piętro | Wodzisław Śląski | Winda Na sprzedaż ustawne w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

517 960 zł56,30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkania już gotowe! Wodzisław Śląski, ul. Kard. St. Wyszyńskiego Najnowsza Inwestycja obejmuje 20 funkcjonalnych mieszkań o metrażach: od 29 m do 73 m od kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. PCK

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł37,30 m² 5 764 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pck. Mieszkanie o powierzchni 37,30 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł35,30 m² 5 382 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 35,30 m2 znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

199 000 zł45,57 m² 4 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3, wodzisław Śl. do remontu Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,57 m2 położone na dogodnym I piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

185 000 zł26,82 m² 6 897,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W naszym biurze mieszkanie W centrum miasta Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 26,82 m2 położoną na III i 1/2 piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny bezczynszowy apartament Oferujemy na sprzedaż piękny, dwupoziomowy, kameralny apartament o powierzchni 100 m 2 mieszczący się w Wodzisławiu Śląskim na Osiedlu Batorym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,08 m² 5 065,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, os. XXX-lecia - mieszkanie na parterze.! oferta dla klienta gotówkowego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł37,37 m² 5 860,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kawalerka zaadaptowana na 2 pokoje na III piętrze w bloku przy ul. Tysiąclecia. Pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

307 000 zł63,29 m² 4 850,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie dwupokojowe z możliwością adaptacji na dodatkowy trzeci pokój. Mieszkanie o pow. 63,29.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,17 m² 6 115 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 52,76 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wodzisławiu na spokojnym osiedlu 1000-lecia, o powierzchni 45,9 m2. Lokal znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,76 m² 4 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na os. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 36,76 m2 znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,60 m² 6 636,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,6 m na parterze w bloku z windą, blok po termomodernizacji. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, w tym wymianę wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł58,79 m² 3 895,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 z balkonem w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 52,69 m 2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,80 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start, dla osoby starszej lub inwestora. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznej kawalerki położonej w niskim bloku w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego w bardzo spokojnym i zielonym miejscu - ul. Dębowej w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł71,59 m² 6 076,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45,59 m² 4 606 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Tysiąclecia. Mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż - duże 3-pokojowe mieszkanie 61 m z balkonem - ul. 26 Marca, centrum Wodzisławia Śląskiego Nowa niższa cena 299 000 zł! Oferujemy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij