dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Wodzisław Śląski - Lista ofert

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

210 000 zł36,80 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start, dla osoby starszej lub inwestora. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznej kawalerki położonej w niskim bloku w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

234 900 zł43,90 m² 5 350,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wodzisław Śląski ulica Przemysława. Salon z wejściem na duży balkon, pokój/sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego w bardzo spokojnym i zielonym miejscu - ul. Dębowej w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł71,59 m² 6 076,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

247 000 zł36 m² 6 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone Centrum Wodzisławia Śląskiego. Lokal składa się z 2 pokoi , co czyni go wyjątkowo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

174 900 zł33 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w Wodzisławiu Śląskim z balkonem. Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji, co wpływa na estetykę budynku oraz komfort użytkowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, ul. Przemysława Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. użytkowej 50,45 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45,59 m² 4 606 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Tysiąclecia. Mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Wodzisław Śląski,śląskie

1 500 zł54,83 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż - duże 3-pokojowe mieszkanie 61 m z balkonem - ul. 26 Marca, centrum Wodzisławia Śląskiego Nowa niższa cena 299 000 zł! Oferujemy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski,śląskie

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

M-3 z balkonem W wodzisławiu na wynajem Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m 2 , mieszczące się na trzecim piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

349 000 zł70,02 m² 4 984,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, ul. Przemysława Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 70,02 m 2 Mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

333 000 zł51,15 m² 6 510,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wyremontowane M3 W centrum wodzisławia śląskiego Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M3 o powierzchni całkowitej 51,15 m 2 , usytuowane na parterze , niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz kameralnego mieszkania do własnej aranżacji? To mieszkanie jest właśnie dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,2 m2 w Wodzisławiu Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

1 100 zł31,50 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 W wodzisławiu na wynajem Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31,5 m 2 , mieszczące się na siódmym piętrze 8-piętrowego bloku z windą , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Twoje nowe mieszkanie z widokiem na miasto ? Szukasz mieszkania , do którego możesz wprowadzić się od razu? Nie mogłeś trafić lepiej! Na 4. piętrze budynku na osiedlu XXX-lecia czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M-3 z balkonem w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 54 m 2 , położone na wysokim parterze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45,90 m² 4 684,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego wnętrze oraz układ mieszkania! Rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m Wodzisław Śląski, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

296 000 zł29,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkania już gotowe! Wodzisław Śląski, ul. Kard. St. Wyszyńskiego Najnowsza Inwestycja obejmuje 20 funkcjonalnych mieszkań o metrażach: od 29 m do 73 m od kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł33,79 m² 7 369,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kawalerka zaadaptowana na 2 pokoje na II piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,16 m² 4 734 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca. Lokal o powierzchni 63,16 m2 znajduje się na drugim piętrze w 10 piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kokoszycka

Wodzisław Śląski,śląskie

368 000 zł62,04 m² 5 931,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M5 w spokojnej okolicy Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie typu M5, położone w cichej i spokojnej okolicy. Budynek kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

189 000 zł37,97 m² 4 977,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 37,97 m 2 Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski,śląskie

230 000 zł57,03 m² 4 032,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena W dół! Mieszkanie typu loft! Na sprzedaż wyjątkowe klimatyczne mieszkanie typu loft o powierzchni 57,03 m2 położone w kamienicy w centrum Wodzisławia Śląskiego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł41,10 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M- 3 W centrum wodzisławia śląskiego umeblowane I gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o pow. 41,10 m2 położne w dogodnej lokalizacji w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł95 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Wodzisław Śląski,śląskie

315 000 zł88,36 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 88,36 m2 znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Dąbrówki

Wodzisław Śląski,śląskie

359 000 zł62 m² 5 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,36 m , zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Dąbrówki. Lokal znajduje się na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł46 m² 4 746,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje na parterze Wodzisław Śląski, ul. Wyszyńskiego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

270 000 zł60 m² 4 468,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne M4 W wodzisławiu śląskim Z pięknym widokiem *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60,42 m 2.

Szczegóły ogłoszenia