dowolna

Nieruchomości Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży nieruchomości

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

900 000 zł10 390 m² 86,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: teren przeznaczony pod zabudowę produkcyjno - usługową o łącznej powierzchni 10390 m2, objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania (oznaczenie c2pu). Można tu realizować: obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

289 900 zł63 m² 4 574 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

M-4 do własnej aranżacji W rozsądnej cenie! *** oferta na wyłączność *** Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 60 m 2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wodzisław Śląski,śląskie

550 000 zł122 m² 4 513,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sprzedajesz mieszkanie bo męczy Cię życie w dużym mieście? Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wodzisław Śląski,śląskie

360 000 zł122 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Czy Ty też nie możesz się skupić na czymś innym niż zakup domu? - To ma być lokata kapitału na następne lata?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wodzisław Śląski

Zawada,Wodzisław Śląski

1 900 000 zł21 319 m² 89,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze Działka usługowa w Zawadzie Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 21.319 m2 położoną w Zawadzie, tuż przy lesie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

175 000 zł26 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na drugim piętrze w niskim bloku o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Atutem mieszkania są duże okna dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

256 000 zł35 m² 7 314,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania dwupokojowego o powierzchni około 35 m2 położone na 6 piętrze w wieżowcu zlokalizowanym w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie typu M2 przerobione na M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Radlińskie Chałupki

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

125 000 zł1 054 m² 118,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1054 m2, położonej w spokojnej okolicy Wodzisławia Śląskiego - ul. Radlińskie Chałupki. Wymiary działki to 20m x 52m, teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

177 000 zł50 m² 3 554,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w Wodzisławiu Przestronne mieszkanie w niskim cztero piętrowym bloku. Bardzo dobra komunikacja, na wyciągnięcie ręki, liczne punkty usługowe i handlowe tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

212 000 zł46 m² 4 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(46,1 m2) przy ulicy Wyszyńskiego! Mieszkanie jest dostępne do zamieszkania od zaraz! Lokal posiada 3 pokoje oraz osobną kuchnię z oknem, co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Piastów,Wodzisław Śląski

339 000 zł62 m² 5 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

wygodne pierwsze piętro | balkon z widokiem na zieleń | idealna lokalizacja | 3 pokoje | 62 m2 __________ Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do osób, które chcą kupić mieszkanie i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Dom w centrum Wodzisławia Śląskiego. Nowa, atrakcyjna cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni 200 m2, położony na działce 468 m2 w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:633 m²

Własny dom Z ogródkiem W cenie mieszkania! ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować 2-kondygnacyjny dom (część bliźniaka) o powierzchni użytkowej ok. 140 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje kuchnia łazienka piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Wilchwy,Wodzisław Śląski

304 600 zł47 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesne i energooszczędne Apartamenty. Kameralne osiedle 9 dwukondygnacyjnych budynków dwu mieszkaniowych zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

255 000 zł200 m² 1 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom do remontu w Wodzisławiu Śląskim - Radlińskie Chałupki. - dom położony na działce o wielkości 1227 m2, która może stanowić świetną opcje inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

719 000 zł131 m² 5 488,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Firma bartos-braders Z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. Lokalizacja obiektu: dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

329 000 zł55 m² 5 972,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu XXX-lecia w Wodzisławiu Śl. Lokal o pow. 55 m2 składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, piwnicy i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wałowa

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

636 000 zł224 m² 2 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Twój Idealny Dom w Sercu Wodzisławia Śląskiego - Stwórz Własną Przestrzeń Marzeń Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego w centrum Wodzisławia Śląskiego, który oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

289 000 zł90 m² 3 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:958 m²

Dom z potencjałem! Dom w pięknej i zielonej okolicy 4 km od centrum Wodzisławia Śląskiego! Prezentujemy Państwu dom do kapitalnego remontu ( z możliwością rozbudowy), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Piastów,Wodzisław Śląski

295 000 zł63 m² 4 704,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania M-4, położonego na 5 piętrze w wieżowcu na os. Piastów w Wodzisławiu Śląskim. W bloku funkcjonują 2 windy. Na największą uwagę zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

249 000 zł45 m² 5 569,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać wśród ciszy i zieleni - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie (44,71 m2), usytuowane w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

270 000 zł46 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sprzedam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe - ul. Wyszyńskiego! Powierzchnia: 46,40 m Lokalizacja: 3 piętro Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Turzyczka,Wodzisław Śląski

100 000 zł841 m² 118,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w dogodnej lokalizacji! nowa cena! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 841m2, położoną w Turzyczce w Wodzisławiu Śląskim, czyli lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wodzisław Śląski

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie w budynku mieszkalnym o powierzchni 40m2 z ogródkiem, położone w Wodzisławiu Śląskim dzielnica Kokoszyce. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałacowa

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł41 m² 6 067,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na parterze o powierzchni 41,20m2 z piwnicą, ogródkiem oraz przynależnym miejscem parkingowym. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, dwa wiatrołapy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

185 000 zł43 m² 4 302 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni ponad 43 m2 zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 116 (były blok "kolejowy"). - 4 piętro (wieżowiec 10 piętrowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

749 000 zł328 m² 2 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 242 m²

Prezentujemy na sprzedaż niepowtarzalny i ciekawy dom wolnostojący zlokalizowany w lesie w bliskiej odległości od centrum Wodzisławia Śląskiego. Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne, ze smakiem urządzone, dwupokojowe mieszkanie w niewysokim bloku w Wodzisławiu Śl. - to perełka dla osób poszukujących w pełni wyposażonego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubsza

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

279 500 zł55 m² 5 081,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna okazja do zamieszkania w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(55 m2) w samym sercu Wodzisławia Śląskiego przy ulicy Kubsza! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

219 000 zł39 m² 5 585,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 do własnej aranżacji! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 marca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 900 zł238 m² 2 730,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Doskonała oferta dla rodziny poszukujących przestronnego i funkcjonalnego domu! Do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

227 000 zł37 m² 6 076,02 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycję, gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie na IV piętrze, w samym centrum Wodzisławia Śląskiego w zadbanym bloku. Dookoła budynku pięknie utrzymany, zielony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębowa

Radlin II,Wodzisław Śląski

160 000 zł37 m² 4 268,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękna kawalerka przy ulicy Dębowej w Wodzisławiu Śląskim! Mieszkanie jest zadbane i po generalnym remoncie, w skład którego wchodziła wymiana instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł41 m² 6 056,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja! Super propozycja dla singla, pary a może szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję- na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radlin II,Wodzisław Śląski

90 000 zł3 374 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! zaskoczy cię ta niezwykła oferta! Marzysz o idealnej działce budowlanej? To właśnie teraz Twoje marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

390 000 zł62 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50m2, mieszczące się na trzecim piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

212 000 zł46 m² 4 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż M3 mieszkanie z balkonem znajdujące się na pożądanym pierwszym piętrze, które może stać się Twoim wymarzonym domem. Mieszkanie zostało przerobione na 3 pokojowe, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł45 m² 5 569,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze Wodzisław Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim Powierzchnia lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski,śląskie

900 000 zł295 m² 3 051,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:235 m²

Kamienica W centrum wodzisławia śląskiego Oferujemy na sprzedaż kamienicę (pełna własność) o powierzchni użytkowej 294,9 m 2 , położoną w centrum wodzisławia śląskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

339 990 zł73 m² 4 638,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Idealna oferta dla rodzin z dziećmi, które pragną wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania dużych remontów. Na sprzedaż atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie (73,29 m2), usytuowane przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij