dowolna

Nieruchomości Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży nieruchomości

227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

227 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

210 000 zł46 m² 4 610,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta blisko centrum Wodzisławia Śląskiego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,55 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Waryńskiego! Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 49 m 2 , usytuowane na szóstym piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

189 000 zł39 m² 4 820,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 do własnej aranżacji! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 marca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wodzisław Śląski

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

350 000 zł4 394 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rozległa działka Z dużym potencjałem ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, o powierzchni 4394 m 2 , położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Radlin II,Wodzisław Śląski

240 000 zł1 875 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W spokojnym miejscu ***oferta na wyłączność*** Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1875 m2 , zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

220 000 zł41 m² 5 350,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami, położone w doskonałej lokalizacji. Znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Budynek jest ocieplony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

669 000 zł328 m² 2 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 242 m²

Prezentujemy na sprzedaż niepowtarzalny i ciekawy dom wolnostojący zlokalizowany w lesie w bliskiej odległości od centrum Wodzisławia Śląskiego. Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kup bez prowizji! Przedstawiam ofertę mieszkania na szóstym piętrze w wysokim bloku o powierzchni 49m2. Nieruchomość skład się z salonu z otwartą kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

134 000 zł38 m² 3 551,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wodzisław Śląski ul. 1 maja 10/I/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Radlin II,Wodzisław Śląski

352 000 zł165 m² 2 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Wodzisławiu Śląski - Radlin II o powierzchni użytkowej około 130 m2 posadowiony na działce 1563 m2. Układ budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wodzisław Śląski,śląskie

415 000 zł256 m² 1 617,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:906 m²

xxx rezerwacja xxx wyłącznie W naszym biurze Dom w centrum Wodzisławia Śl. Prezentujemy dom położony na działce mającej 906 m2 w centrum Wodzisławia Śl. Nieruchomość do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wodzisław Śląski

Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka,Wodzisław Śląski

190 000 zł6 686 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży, dwóch bardzo ciekawych i atrakcyjnych działek - cena 190.000 zł dotyczy jednej działki. Działka nr 1 - cena tylko 28 zł/m2 powierzchnia 6686 m2 wymiary 50 m x 133.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 762 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Urokliwy dom 170 m2 z prywatnym lasem na dużej działce - idealne miejsce dla miłośników natury Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

350 000 zł1 909 m² 183,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana Z zaaranżowanym ogrodem! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wodzisławiu Śląskim, przy ulicy Dołki. Nieruchomość o powierzchni 1909 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

119 000 zł35 m² 3 439,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Wilchwach Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 położone na parterze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. na os. 1 maja. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

750 000 zł290 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Oferta na wyłączność biura pełna galeria zdjęć nieruchomości dostępna na naszej stronie internetowej Szukasz miejsca, które połączy działalność i życie prywatne? a może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł133 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 542 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Duża działka, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

140 000 zł2 193 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Polecam działka godna zainteresowania tylko 63,84 zł/m2 aż 2193m2 Przeznaczenie działki : Działka w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górnicza

Wodzisław Śląski,śląskie

1 680 000 zł765 m² 2 196,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 434 m²

Nr oferty: 6/1/01/2020 Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do ul. Górniczej. W części środkowej obiekt b. wieży szybowej wraz znajdującym się pod nim budynkiem przemysłowym. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Teligi

Wilchwy,Wodzisław Śląski

450 000 zł1 535 m² 293,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej.Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

8 900 000 zł248 822 m² 35,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W skład nieruchomości objętych sprzedażą wchodzą trzy działki niezabudowane o numerach geodezyjnych 2210/35 o pow. 0,6949 ha, 2211/35 o pow. 23,9302 ha oraz 2212/35 o pow. 0,2571.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

370 000 zł64 m² 5 814,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Potrójnie zabezpieczone mieszkanie: 1. Nie ma doprowadzonego gazu co eliminuje ryzyko związane z wybuchem czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

148 000 zł38 m² 3 922,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wodzisław Śląski, ul. 1 maja 11/II/9 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

720 000 zł159 m² 4 528,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam elegancki 159 m2 dom w stylu angielskim wybudowanym w 1985 roku .Nieruchomość zlokalizowana jest Łaziskach w powiecie wodzisławskim gminie Godów. Przepiękne tereny gdzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wodzisław Śląski,śląskie

105 000 zł1 816 m² 57,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji! bardzo atrakcyjna cena: 58 zł/ m2! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.816 m 2 , położoną w pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

339 000 zł55 m² 6 208,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznego mieszkania położonego w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu XXX - lecia. Lokal o powierzchni 54,60 m2 znajduje się na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

148 000 zł38 m² 3 922,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

310 000 zł53 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz nieruchomości gotowej do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? A może interesuje cię zakup mieszkania pod inwestycję, która pozwoli zarabiać i nie straci na wartości?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Marusze,Wodzisław Śląski

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł210 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 840 m²

Duży dom W urokliwym miejscu Mam y przyjemność zaoferować Państwu p rzestronny dom wolnostojący położony w poszukiwanej i cenionej lokalizacji na obrzeżach Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

289 000 zł62 m² 4 699,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni ponad 60 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kopernika

Kopernika,Wodzisław Śląski

125 000 zł1 816 m² 68,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji! Niecałe 70 zł/ m2! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.816 m2, położoną w pierwszej linii zabudowy przy ulicy Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jastrzębska

Wodzisław Śląski,śląskie

6 200 000 zł1 941 m² 3 194 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany przy drodze krajowej dk933 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej! tylko 2.5 od węzła autostrady A1 Mszana, 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

239 900 zł38 m² 6 318,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy blisko centrum o powierzchni 37,97 m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze, przytulnie zaaranżowany. Salon połączony z kuchnią daje poczucie dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

199 000 zł49 m² 4 052,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie, o powierzchni 49.1 m , jest idealne do własnej aranżacji. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni i łazienki. Podłoga w mieszkaniu jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konwaliowa

Zawada,Wodzisław Śląski

259 000 zł1 475 m² 175,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Wodzisławiu Śląskim - Zawada Szukasz miejsca na budowę swojego domu w pobliżu Wodzisława Śląskiego z dobrą komunikacją do Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilchwy,Wodzisław Śląski

187 000 zł45 m² 4 147,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej okolicy Wodzisławia Śląskiego - przy ul. 1 maja. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Marklowicka

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

359 000 zł2 451 m² 146,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz luki gdzie można zainwestować i zarobić. Zastanawiasz się jakie są ostatnie tendencje na lokalnym.