dowolna

Nieruchomości Wodzisław Śląski - Oferty sprzedaży nieruchomości

227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

227 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Smolna

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

97 000 zł542 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim - Kokoszyce przy ul. Smolnej. Powierzchnia to 542 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana

Wodzisław Śląski,śląskie

829 000 zł158 m² 5 246,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Nietuzinkowy dom parterowy pod lasem - oferta dla wymagających. Ten wyjątkowy dom o powierzchni 158m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł62 m² 5 658,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mam do sprzedania duże, piękne mieszkanie na fajnym osiedlu w Wodzisławiu Śl. przy ul. Przemysława. Podam Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

325 000 zł45 m² 7 270,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 44,7 m? + balkon + piwnica - 6,2 m2 Gotowe do wprowadzenia. Wejdź, zawieś czapkę i zamieszkaj! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

209 500 zł46 m² 4 599,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3, wodzisław Śl. niski blok Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,55 m2 położone na IV piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. Lokal składa się z dwóch nieprzejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wodzisław Śląski

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

155 000 zł1 201 m² 129,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka W urokliwej okolicy - zieleń, cisza I spokój ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną o powierzchni 1201 m 2 , zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł2 592 m² 96,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W pobliżu łąk I lasów Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 2592 m 2 , zlokalizowaną na obrzeżach Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wodzisław Śląski

Dąbrówki,Wodzisław Śląski

358 000 zł73 m² 4 918 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja! M4 Wodzisław Śląski os. Dąbrówki - najlepsza lokalizacja z widokiem na Góry! 2 balkony! Klimatyzacja! Zamiana wyłącznie na mieszkania 2 pokojowe, 1 piętro (wyższe tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł51 m² 4 903,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja wyłącznie W naszym biurze Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 50,98 m2 położone na VIII piętrze w wieżowcu w Wodzisławiu Śl. na ul. Przemysława. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł59 m² 5 884,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zamieszkaj wygodnie - w apartamencie w pobliżu Rodzinnego Parku Rozrywki, zaledwie 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

185 000 zł44 m² 4 218,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne M3 na parterze z ogromnym potencjałem, na osiedlu 1 Maja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(43,85 m2) w cichej i spokojnej okolicy! Mieszkanie jest w trakcie remontu, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

295 000 zł4 401 m² 67,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na obrzeżach miasta - cisza , spokój , las! ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o powierzchni 4401 m 2 , zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

1 Maja,Wodzisław Śląski

155 000 zł41 m² 3 805,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super oferta na Wilchwach! Na sprzedaż przestronna kawalerka(40,73 m2) na osiedlu 1 Maja! Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne i dobrze doświetlone dzięki dwóm dużym oknom usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wodzisław Śląski

Zawada,Wodzisław Śląski

100 000 zł1 232 m² 81,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W atrakcyjnej lokalizacji! tylko 81zł/m2! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1232 m2, zlokalizowanej w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe z balkonem na 4 piętrze w niewysokim bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma ponad 45 m2 i składa się z - dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:538 m²

Dom w centrum Wodzisławia Śląskiego. Nowa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni 220 m2, położony na działce 538 m2 w Wodzisławiu Śląskim na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wymarzona

Wodzisław Śląski,śląskie

349 000 zł210 m² 1 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni około 210 m2 posadowiony na kształtnej działce o wymiarach 29x19 m i powierzchni 586 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

221 450 zł46 m² 4 772,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne jasne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 4 piętrze co daje komfort i cisze. Lokal składa się z salonu z którego wchodzi się do przytulnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

305 000 zł63 m² 4 873,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

To mieszkanie jest doskonałym wyborem dla dużej rodziny. Składa się z aż pięciu pokoi, co zapewnia komfortową przestrzeń dla wszystkich domowników. Budynek, w którym się znajduje, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł55 m² 6 537,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na trzecim piętrze niskiego bloku przechodzi właśnie termomodernizację oraz odmalowywanie. Jest idealne zarówno dla pary, jak i dla dużej rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł50 m² 6 739,35 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się na 7 piętrze bloku z windą, otoczonego zielenią oferując piękne widoki i niezapomniane zachody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

255 000 zł51 m² 5 009,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Z balkonem możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie M3 W wodzisławiu śl. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4 położone w niskim bloku przy ulicy 26 Marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

XXX-Lecia,Wodzisław Śląski

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 na osiedlu XXX-Lecia o powierzchni 55 m2 na 3 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z kuchnią/ kuchnia z dużą wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł46 m² 4 633,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Wyszyńskiego. Mieszkanie 46,4 m2 znajduje się w niskim bloku na czwartym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł46 m² 4 633,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie z balkonem w Wodzisławiu Śl. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 położone na IV piętrz e w niskim bloku. Lokal składa się z salonu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

240 000 zł49 m² 4 858,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni 49,40 m2. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze, w bloku przy ul. 26 Marca (okolice szpitala i przychodni) Składa się ono z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł495 m² 2 626,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt mieszkalno-usługowy w centrum miasta okazja Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru na terenie tej nieruchomości -> Lokalizacja: wodzisław Śląski, plac Gladbeck 4. Ogromnym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Gladbeck

Stare Miasto,Wodzisław Śląski

1 300 000 zł495 m² 2 626,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom mieszkalno-usługowy w centrum miasta! okazja Lokalizacja: wodzisław Śląski, plac Gladbeck 4. Ogromnym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja - Centrum Wodzisławia, blisko rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wodzisław Śląski,śląskie

2 699 000 zł296 m² 9 118,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 623 m²

Oferta na wyłączność biura- nie szukaj dalej! Wszystkie zdjęcia nieruchomości znajdziesz na stronie naszego biura Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową rezydencję w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Wilchwy,Wodzisław Śląski

170 000 zł1 763 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja tylko W naszym biurze Działka na Wilchwach Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1763 m2 położoną w Wodzisławiu Śl. w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Piastów,Wodzisław Śląski

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe M3 o pow 51m2 zlokalizowane w jednej z lepszych lokalizacji Wodzisławia - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rogowska

Jedłownik,Wodzisław Śląski

125 000 zł1 004 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1004 m2. , zlokalizowaną w Wodzisławia Śląskim, ul. Rogowska. Głównym atutem działki jest jej położenie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wilchwy,Wodzisław Śląski

175 000 zł38 m² 4 591,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja wyłącznie W naszym biurze Kawalerka na Wilchwach Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 38,11 m2 położone na dogodnym II piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

340 000 zł53 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości gotowej do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? A może interesuje cię zakup mieszkania pod inwestycję, która pozwoli zarabiać i nie straci na wartości?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radlin II,Wodzisław Śląski

350 000 zł4 792 m² 73,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przytłacza Cię życie miejskie w ciągłym pośpiechu? Pragniesz, aby po pracy odpocząć w otoczeniu natury i ciszy? A może jesteś inwestorem i szukasz działki idealnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł46 m² 4 633,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46,40 m2, które znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie to składa się z trzech pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł93 m² 5 912,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe osiedle - zawada Prezentujemy nową inwestycję w Wodzisławiu Śląskim. Domy parterowe o powierzchni 92,86 m2. Funkcjonalny układ : wiatrołap, 3 pokoje, salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

429 990 zł70 m² 6 160,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się w spokojnej okolicy, która zapewnia komfort i relaks. Jego powierzchnia wynosi około 70 m , co daje dużo przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

26 Marca,Wodzisław Śląski

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do remontu, własnej aranżacji z wielkim potencjałem. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych, ustawnych, bardzo jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokoju

Nowe Miasto,Wodzisław Śląski

239 000 zł50 m² 4 775,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Niskie koszty transakcji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Kokoszyce,Wodzisław Śląski

139 000 zł1 758 m² 79,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jest to oferta skrojona dla Ciebie jeśli szukasz działki: przestronnej i ustawnej o powierzchni ponad 17 arów w zielonej okolicy - gdzie spokój i cisza wybijają się na pierwszy plan.