dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wodzisław Śląski

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

229 000 zł46,14 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie ma 46,17 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

20 zł/m²230 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem w pełni wyposażona kuchnia i w pełni czynna o łącznej powierzchni 230 mkw. Lokalizacja : Wodzisław Śląski. Nieruchomość idealna pod działalność cateringową.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

56,60 zł/m²21,20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum miasta Wodzisław Śląski ( ulica Pszowska) lokal o powierzchni ok 21,2 metra kwadratowego w cenie netto 1200 złotych -parter z osobnym wejściem (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skrzyszowska

Wodzisław Śląski,śląskie

107 000 zł825 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki budowlane zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Skrzyszowskiej. Działki o powierzchni: 1. 825 m2 - 107.000 zł 2. 867 m2 - 112.000 zł 3. 903 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane wodzisław śląski oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych graniczących z sobą o powierzchniach odpowiednio: 5 x 1000m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 590 000 zł436 m² 3 646,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pizzeria/restauracja 436 mkw. na sprzedaż. W pełni wyposażona i w pełni czynna. Lokal składa się z: sali konsumpcyjnej, zaplecza kuchennego, barku, pomieszczeń socjalnych, wc W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,08 m² 5 065,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, os. XXX-lecia - mieszkanie na parterze.! oferta dla klienta gotówkowego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł51,90 m² 25,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wodzisław Śl., ul. 26 Marca Do wynajęcia Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem o pow. 51,90 m 2 Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni, kuchni (z oknem), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Teligi

Wilchwy,Wodzisław Śląski

450 000 zł457 m² 984,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Partyzantów

Wodzisław Śląski,śląskie

79 900 zł534 m² 149,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana niedaleko centrum! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 534 m2, położoną w Wodzisławiu Śląskim, niedaleko ścisłego Centrum przy ulicy Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł117 m² 5 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji - Wodzisław Śląski | 117 m | działka 590 m Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 117 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

16 500 zł660 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na wynajem 660 m (możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni hali produkcyjnej + pomieszczenia socjalono-biurowe, pow. 1714,32 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

185 000 zł26,82 m² 6 897,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W naszym biurze mieszkanie W centrum miasta Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 26,82 m2 położoną na III i 1/2 piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 206 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim - Turzyczka. Powierzchnia to 1206 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie 35 m2|jasne| funkcjonalne| świetna lokalizacja| Na sprzedaż oferuję przytulne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

5 250 000 zł35 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjne grunty inwestycyjne ( magazyny, produkcja, usługi, logistyka,handel, hurtownia ) o powierzchni ok. 3,5 ha. Grunty są usytuowane bezpośrednio przy Drodze Krajowej dk78.

Szczegóły ogłoszenia

134 400 zł840 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży 6 działek w świetnym miejscu - na ul. Połomskiej w Wodzisławiu Śląskim. 5 działek ma powierzchnię 840 m2 i wymiary 24 m szerokości i 35 m długości,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 502 m² 53,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 2502 m2, położonej w miejscowości Wodzisław Śl. dzielnica Radlin II Działka w całości w mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł155 m² 1 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom do remontu położony w Wodzisławiu Śląskim Kokoszycach przy ul. Cypriana Norwida. -nieruchomość położona na działce o wielkości 606 m2 w 1 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

8 625 zł575 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa plus pomieszczenia socjalne w Wodzisławiu Śląskim Na wynajem powierzchnia magazynowa 500 m2 plus pomieszczenia socjalne 75 m2, zlokalizowana w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 299 000 zł979 m² 1 326,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 273 m²

Hub logistyczno-biurowy 979 m2 | wodzisław śląski | szybki dostęp do A1 strategiczna lokalizacja twoja przewaga rynkowa Oferta wyłącznie w naszym Biurze, nie musisz szukać dalej. Klient.

Szczegóły ogłoszenia

5 012 760 zł27 096 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu Nieruchomość -działkę inwestycyjną- o powierzchni - 2.7096 Ha Inwestując w tą nieruchomość, po oddaniu do użytkowania, jesteś zwolniny z podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł787 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 787 m2 zlokalizowaną w Wodzisław Śląski - Zawada ul. Konwaliowa. Nieruchomość posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

66,98 zł/m²149,30 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia parter w zabytkowej I prestiżowej willi w centrum Wodzisławia Śląskiego. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł54,83 m² 5 197,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 790 m² 78,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 3670 m2 (wymiary 27 m x 136 m), położoną w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego. Media: prąd znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł50,45 m² 5 450,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie usytuowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł37,92 m² 5 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wojska Polskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł180 m² 1 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2 + (około 85 m2 powierzchni do adaptacji mieszkalnej nad garażem) posadowiony na działce około 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł760 m² 143,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam 3 działki budowlane w dobrej lokalizacji Wodzisławia Śląskiego! dostępne metraże: - szerokość15 m x długość 50 m - 776 m 2 - szerokość 15m x długość 50 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, ul. Przemysława Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. użytkowej 50,45 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,76 m² 4 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na os. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 36,76 m2 znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,20 m² 4 873,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu Przytulne dwustronne mieszkanie typu M4 Nieruchomość położona w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wyszyńskiego w niskim czteropiętrowym bloku po termomodernizacji zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

3 500 000 zł16 214 m² 215,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - wodzisław śląski nowa, atrakcyjna cena: 3 500 000 zł (obniżka z 5 999 000 zł!) Na sprzedaż przestronny, wielofunkcyjny obiekt komercyjny po klubie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Plac Świętego Krzyża

Wodzisław Śląski,śląskie

66 zł/m²167 m² 11 022 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szukasz wyjątkowej przestrzeni pod własny biznes? Oferujemy do wynajęcia duży, ponad150m lokal użytkowy (a w połączeniu ze współdzieloną przestrzenią daje to 167m2 + taras przed budynkiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Dąbrówki

Wodzisław Śląski,śląskie

359 000 zł62 m² 5 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,36 m , zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Dąbrówki. Lokal znajduje się na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł46 m² 4 746,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje na parterze Wodzisław Śląski, ul. Wyszyńskiego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Radlin II,Wodzisław Śląski

339 000 zł140 m² 2 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Wodzisławiu Śląski - Radlin II o powierzchni około 140 m2 posadowiony na działce 1596 m2. Parter: - 3 pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

270 000 zł60 m² 4 468,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne M4 W wodzisławiu śląskim Z pięknym widokiem *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60,42 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Prywatna! Nowa Niższa Cena! Sprzedam przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 56m2, usytuowane na 8 piętrze 10-cio piętrowego wieżowca zlokalizowanego w Wodzisławiu Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39m. Znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij